Зламалася тумба? Виконаємо ремонт тумбочки – надійно, якісно та з гарантією. Дізнатися вартість ремонту тумби Ви можете, залишивши завдання в нашому мобільному додатку.

Зламалася тумба? Виконаємо ремонт тумбочки – надійно, якісно та з гарантією. Дізнатися вартість ремонту тумби Ви можете, залишивши завдання в нашому мобільному додатку.

Довідкова вартість * - 225 грн.

Що будемо робити?

Майстер Domer відрегулює дверцята, за необхідності виконає заміну петель, ручок і/або тримачів для полиць.

Роботи займуть близько 40 хвилин. Вказано середній час виконання робіт. Дані роботи тарифікуються погодинно.

Майстер зможе прибути на об'єкт протягом 1 доби **.

Domer виконає наступні роботи:

Демонтаж петлі дверцят тумбочки/пенала
1 шт.
Монтаж петлі дверцят тумбочки/пенала
1 шт.
Регулювання дверцят тумбочки/пенала
1 шт.

* Мінімальний обсяг замовлення послуг - 499 грн.

** Час прибуття майстра на об'єкт є орієнтовним і залежить від терміновості завдання, потреби в матеріалах, щільності робочого графіку.


Послуга доступна у таких категоріях додатка Domer:

Тумбочка – один з найпопулярніших видів меблів для кухні, спальні, вітальні чи коридору. Вона не займає багато місця, може встановлюватися в невеликих за площею приміщеннях, функціональна та зручна. У тумбочках можна зберігати величезну кількість речей – від найбільших до найдрібніших.

Сучасний ринок пропонує величезну варіацію тумбочок на будь-який смак та колір. Важливим фактором є якість тумбочок. Матеріал тумби має бути надійним, а фурнітура – ​​функціональною.

Фурнітуру рекомендуємо обирати разом із встановленням доводчика. З його допомогою використання будь-якої тумби стане набагато зручнішим та приємнішим.

Які несправності найчастіше трапляються з тумбочками?

  1. Насамперед це механічні ушкодження. Тріснули дверцята чи зламалася поличка? Це проблеми, які легко та швидко вирішуються за допомогою домашнього майстра. Ремонт тумби майстром, як правило, не займе понад пів години.
  2. Несправності з фурнітурою. Дверцята тумбочки почала хитатися або скрипіти, відпала ручка тумбочки. Це значно ускладнює використання меблів, хоч і вирішується така проблема за наявності потрібних інструментів за лічені хвилини.

Для виконання будь-яких меблевих ремонтних робіт рекомендуємо викликати домашнього майстра. Створіть завдання, опишіть проблему, дізнайтеся вартість ремонту тумбочки та очікуйте на майстра. Складання меблів, ремонт та обслуговування в одному мобільному додатку. Чекаємо на Ваші завдання!

0
0
0
Подзвоніть нам
Напишіть нам