Команда DOMER відновлює роботу у Києві, Львові, Ужгороді, Івано-Франківську, Луцьку, Рівному, Тернополі, Хмельницькому та Чернівцях 🛠️. Разом з Вами підтримуємо ЗСУ , перераховуючи 10% від кожного Вашого замовлення у фонд «Повернись живим».

Кнопка вимикача почала заїдати чи взагалі не працює? Не падайте духом – замовляйте ремонт вимикача. Чекаємо на Ваші завдання в мобільному додатку Domer.

Кнопка вимикача почала заїдати чи взагалі не працює? Не падайте духом – замовляйте ремонт вимикача. Чекаємо на Ваші завдання в мобільному додатку Domer.

Довідкова вартість * - 200 грн.

Що будемо робити?

Майстер Domer проведе діагностику несправності, розбере вимикач та виконає його ремонт. На деякий час доведеться відключити світло в приміщенні.

Роботи займуть близько 30 хвилин.

Майстер зможе прибути на об'єкт протягом 1 доби **.

Domer виконає наступні роботи:

Ремонт вимикача з демонтажем і монтажем
1 шт.

* Мінімальний обсяг замовлення послуг - 499 грн.

** Час прибуття майстра на об'єкт є орієнтовним і залежить від терміновості завдання, потреби в матеріалах, щільності робочого графіку.


Послуга доступна у таких категоріях додатка Domer:

Вимикач – електроприлад, на який ми завжди не звертаємо жодної уваги. Звичайно, до моменту виникнення будь-яких несправностей у його роботі. Самостійний ремонт побутових електричних приладів, особливо таких, що забезпечують функціонування інженерних систем будинку, часто неможливий без виклику спеціаліста. Адже заміна вимикача або його ремонт потребують відповідних технічних навичок та інструментів для роботи.

Основні ознаки того, що потрібна заміна вимикача або його ремонт:

  • освітлювальний прилад не вмикається;
  • при включенні у вимикачі чути характерний сухий тріск;
  • при включенні періодично перегорають електричні лампочки;
  • після увімкнення через деякий час корпус вимикача або його кнопка нагрівається;
  • під час роботи западають клавіші.

Це найпоширеніші проблеми у роботі електричного пристрою. Викликати майстра для ремонту, заміни або обслуговування вимикачів світла Ви можете у мобільному додатку Domer всього за кілька кліків.

Створіть завдання, опишіть, які роботи необхідно виконати, дізнайтеся про вартість заміни вимикача і очікуйте на майстра. Усі роботи з обслуговування електрики від монтажу до ремонту та заміни.

0
0
0
Неверный ввод