Команда DOMER відновлює роботу у Києві, Львові, Ужгороді, Івано-Франківську, Луцьку, Рівному, Тернополі, Хмельницькому та Чернівцях 🛠️. Разом з Вами підтримуємо ЗСУ , перераховуючи 10% від кожного Вашого замовлення у фонд «Повернись живим».

Замовляйте монтаж стільниці в мобільному додатку Domer. Якщо необхідно – попередньо направимо замірника для з'ясування всіх необхідних для завдання параметрів.

Замовляйте монтаж стільниці в мобільному додатку Domer. Якщо необхідно – попередньо направимо замірника для з'ясування всіх необхідних для завдання параметрів.

Довідкова вартість * - 735 грн.

Що будемо робити?

Майстер Domer демонтує стару стільницю і встановить нову.

Роботи займуть близько 1 години. Вказано середній час виконання робіт. Дані роботи тарифікуються погодинно.

Майстер зможе прибути на об'єкт протягом 1 доби **.

Domer виконає наступні роботи:

Демонтаж стільниці кухонної
1 шт.
Монтаж стільниці кухонної
1 шт.

* Мінімальний обсяг замовлення послуг - 499 грн.

** Час прибуття майстра на об'єкт є орієнтовним і залежить від терміновості завдання, потреби в матеріалах, щільності робочого графіку.


Послуга доступна у таких категоріях додатка Domer:

Важко уявити кухню без стільниці. Вона необхідна навіть на технологічній кухні, де побутова техніка змонтована в шафи або тумбочки. Стільниця – один з головних функціональних елементів будь-якої кухні. Зазвичай вона розміщується на кухонних тумбах уздовж однієї або двох стін приміщення.

Існує безліч варіацій кухонних стільниць. З МДФ, ДСП, штучного або натурального каменю та навіть пластику. При виборі стільниці варто враховувати не лише візуальну складову (її зовнішній вигляд та відповідність дизайну приміщення), а й характеристики стійкості та витривалості.

  1. Стільниця повинна витримувати механічні впливи, що виникають при обробці м'яса, птиці та риби, нарізці овочів тощо.
  2. Мати високу хімічну та термічну стійкість. Враховуйте, що при готуванні їжі Вам може знадобитися поставити на стільницю гарячий посуд, а при митті використовувати хімічні засоби для очищення, які не повинні пошкодити або зіпсувати поверхню.
  3. Стільниця має бути вологостійкою, не деформуватися від контакту з водою та вологою. Оскільки кухня це приміщення з підвищеною вологістю – обирайте матеріали для стільниці з відповідними характеристиками.

Заміна стільниці або її монтаж виконується на заздалегідь підготовлену поверхню, для чого варто викликати майстра, який займається меблевими роботами.

Монтаж стільниці доступний у мобільному додатку Domer лише за кілька кліків. Ціна заміни стільниці для кухні та індивідуальний розрахунок доступний лише за 30 хвилин. Створіть завдання та очікуйте на майстра у зручний для Вас час.

0
0
0
Неверный ввод