Необхідна заміна каналізаційних труб? Виконаємо монтаж та заміну труб з будь-якого матеріалу за Вашим завданням – замовляйте в мобільному додатку Domer.

Необхідна заміна каналізаційних труб? Виконаємо монтаж та заміну труб з будь-якого матеріалу за Вашим завданням – замовляйте в мобільному додатку Domer.

Довідкова вартість * - 350 грн.

Що будемо робити?

Майстер Domer визначить місце протікання, усуне несправність за допомогою хомута, герметика або замінить трубу.

Майстер зможе прибути на об'єкт протягом 1 доби **.

Domer виконає наступні роботи:

Демонтаж труби каналізаційної пластикової
1 пог. м
Монтаж труби каналізаційної пластикової
1 пог. м

* Мінімальний обсяг замовлення послуг - 499 грн.

** Час прибуття майстра на об'єкт є орієнтовним і залежить від терміновості завдання, потреби в матеріалах, щільності робочого графіку.


Послуга доступна у таких категоріях додатка Domer:

Якщо старі каналізаційні труби постійно приносять незручності – течуть, вони часто забиваються – Вам знадобиться заміна каналізаційної труби. Дізнатись про необхідність заміни Ви також можете і за неприємним запахом з крана або зливу раковини, ванни або душу.

Навіть за наявності всіх необхідних матеріалів та інструментів виконати таку роботу самостійно кране важко. В цьому випадку необхідно викликати сантехніка, який оцінить масштаб робіт, досконало та якісно виконає монтаж або заміну каналізаційної труби.

Каналізаційна система завжди має бути герметичною. Тому з'єднання елементів слід виконувати без перегинів та перекосів. Крім того, не можна часто збирати та розбирати систему, оскільки це може стати причиною пошкодження герметичних ущільнень.

Заміна каналізаційної труби з Domer – найкращий вибір для будь-якого будинку чи квартири. Вартість заміни каналізаційної труби доступна в декілька кліків. Створіть завдання у мобільному додатку, опишіть, що потрібно зробити та очікуйте на майстра.

Обслуговування каналізації та інших інженерних систем від монтажу до ремонту та заміни завжди у Вас під рукою – в одному мобільному додатку.

0
0
0
Подзвоніть нам
Напишіть нам