Необхідна заміна труб водопостачання? Виконаємо монтаж та заміну як у Вашій квартирі, так і по стояку під'їзду – залишайте завдання в мобільному додатку Domer.

Необхідна заміна труб водопостачання? Виконаємо монтаж та заміну як у Вашій квартирі, так і по стояку під'їзду – залишайте завдання в мобільному додатку Domer.

Довідкова вартість * - 350 грн.

Що будемо робити?

Майстер Domer визначить місце протікання, усуне несправність за допомогою хомута, герметика або замінить трубу.

Майстер зможе прибути на об'єкт протягом 1 доби **.

Domer виконає наступні роботи:

Демонтаж труби водопостачання пластикової
1 пог. м
Монтаж труби водопостачання пластикової
1 пог. м
Пайка труби водопостачання пластикової до 25 мм
1 пог. м

* Мінімальний обсяг замовлення послуг - 499 грн.

** Час прибуття майстра на об'єкт є орієнтовним і залежить від терміновості завдання, потреби в матеріалах, щільності робочого графіку.


Послуга доступна у таких категоріях додатка Domer:

Будь-яка інженерна система будинку як приватного, так і багатоквартирного має свій термін служби. З цієї причини навіть за умови використання якісних та сучасних комунікацій їм може знадобитися ремонт чи заміна. Водопостачання – одна з таких систем.

Якщо старі водопровідні труби постійно приносять незручності: протікають, на них утворюється конденсат, вони часто забиваються або гудуть, Вам знадобиться заміна труби водопостачання. Навіть за наявності всіх необхідних матеріалів та інструментів виконати таку роботу самостійно досить важко. В цьому випадку необхідно викликати сантехніка, який оцінить масштаб робіт, досконало та якісно виконає монтаж.

Залежно від довжини водопровідної системи та кількості точок підключення монтаж водопроводу поділяють на три основні види розведення: трійникове, колекторне та комбіноване. Найбільш поширений тип монтажу – трійникова система. Вона доречна для невеликих будинків та звичайних квартир. Це простий та недорогий варіант, монтаж якого завдасть мінімум зусиль.

Заміна водопровідної труби з Domer – найкращий вибір для будь-якого будинку чи квартири. Ціна заміни труби доступна за кілька кліків. Створіть завдання у мобільному додатку, опишіть, що потрібно зробити та очікуйте на майстра.

Обслуговування водопроводу й інших інженерних систем від монтажу до ремонту та заміни завжди у Вас під рукою – в одному мобільному додатку.

0
0
0
Подзвоніть нам
Напишіть нам