Команда DOMER відновлює роботу у Києві, Львові, Ужгороді, Івано-Франківську, Луцьку, Рівному, Тернополі, Хмельницькому та Чернівцях 🛠️. Разом з Вами підтримуємо ЗСУ , перераховуючи 10% від кожного Вашого замовлення у фонд «Повернись живим».

Виконаємо штроблення стін для прокладки проводки чи електричних кабелів. Створюйте завдання в мобільному додатку Domer, описуйте роботи та чекайте майстра.

Виконаємо штроблення стін для прокладки проводки чи електричних кабелів. Створюйте завдання в мобільному додатку Domer, описуйте роботи та чекайте майстра.

Довідкова вартість * - 110 грн.

Що будемо робити?

Майстер Domer зробить розмітку і виконає штробління стіни.

Майстер зможе прибути на об'єкт протягом 2 діб **.

Domer виконає наступні роботи:

Штроблення стіни (бетон)
1 пог. м

* Мінімальний обсяг замовлення послуг - 499 грн.

** Час прибуття майстра на об'єкт є орієнтовним і залежить від терміновості завдання, потреби в матеріалах, щільності робочого графіку.


Послуга доступна у таких категоріях додатка Domer:

Часто під час ремонту виникає необхідність прокладання нових комунікацій електромережі – нові вимикачі, розетки, освітлення. Прокладання кабелю в приміщенні, в основному, буває двох способів: зовнішня та внутрішня протяжка кабелю під шаром тиньку.

Перший спосіб – зовнішній. В основному він застосовується на виробництвах, в офісах, закладах громадського харчування. Проводка ховається в ПВХ – трубу, що дозволяє за необхідності мати до неї доступ. Це необхідно для швидшої заміни або ремонту.

Варто зауважити, що часткове прокладання проводки можливе і під плінтусом. Велика кількість пластикових плінтусів мають спеціальне місце в конструкції для монтування дроту.

Штроблення стін. Найпоширеніший спосіб прокладання проводки у приміщенні. У стіні робиться заглиблення, достатнє для дроту, після чого поверх нього наноситься обробка стін.

Штроблення стін та стелі може виконати виключно фахівець із необхідним технічним обладнанням та навичками проведення таких робіт.

Дізнатись вартість штроблення стін Ви можете в мобільному додатку Domer всього за кілька кліків. Чекаємо на Ваші завдання!

0
0
0
Неверный ввод

Поширені запитання