Дізнатися вартість ремонтно – оздоблювальних робіт Ви можете в мобільному додатку Domer. Підготуємо попередній розрахунок робіт, спираючись на параметри Вашого завдання.

Дізнатися вартість ремонтно – оздоблювальних робіт Ви можете в мобільному додатку Domer. Підготуємо попередній розрахунок робіт, спираючись на параметри Вашого завдання.

Довідкова вартість * - 1000 грн.

Що будемо робити?

Майстер Domer оцінить обсяг задач і розрахує кількість матеріалів для виконання ремонтно-оздоблювальних робіт на об'єкті. Детальний кошторис (до 50 позицій), в залежності від площі приміщення, буде опубліковано в додатку протягом 1-3 днів.

Вартість кожної додаткової позиції (рядка) кошторису - 25 грн.

Майстер зможе прибути на об'єкт протягом 2 діб **.

Domer виконає наступні роботи:

Складання кошторису на ремонтно-оздоблювальні роботи (до 50 рядків)
1 посл.

* Мінімальний обсяг замовлення послуг - 499 грн.

** Час прибуття майстра на об'єкт є орієнтовним і залежить від терміновості завдання, потреби в матеріалах, щільності робочого графіку.


Послуга доступна у таких категоріях додатка Domer:

Складання кошторису на ремонтно-оздоблювальні роботи – найчастіше, перший етап у плануванні будь-якого косметичного чи капітального ремонту. До нього входять матеріали, що плануються до використання, їх обсяг та вартість, черговість робіт майстра та їх опис.

Як скласти кошторис на ремонтні роботи? Все просто. Ви подаєте завдання в мобільному додатку Domer, а наша диспетчерська служба оцінює обсяг робіт, прораховує їх вартість і надсилає Вам кошторис у мобільному додатку.

Якщо необхідно – Ви можете викликати майстра додому для оцінки ситуації на місці.

Так, фахівець зможе точно прорахувати кількість квадратних метрів оздоблення, яке необхідно нанести на стіни, стелю або підлогу, запланований обсяг витраченої ґрунтовки, шпаклівки, клею, ін.

Ви точно знатимете, скільки Вам коштуватимуть ті чи інші роботи – можете планувати як Ваш бюджет, так і послідовність робіт. Дізнайтесь вартість Вашого ремонту – замовляйте кошторис на ремонтно-оздоблювальні роботи в мобільному додатку Domer. Виконаємо будь-які оздоблювальні роботи – оздоблення стін, підлоги, стелі. Чекаємо на Ваші завдання!

0
0
0
Подзвоніть нам
Напишіть нам