Команда DOMER відновлює роботу у Києві, Львові, Ужгороді, Івано-Франківську, Луцьку, Рівному, Тернополі, Хмельницькому та Чернівцях 🛠️. Разом з Вами підтримуємо ЗСУ , перераховуючи 10% від кожного Вашого замовлення у фонд «Повернись живим».

Викликати електрика Ви можете в мобільному додатку Domer. Прокладка електричного кабелю та інші види електротехнічних робіт. Швидко, якісно та з гарантією.

Викликати електрика Ви можете в мобільному додатку Domer. Прокладка електричного кабелю та інші види електротехнічних робіт. Швидко, якісно та з гарантією.

Довідкова вартість * - 50 грн.

Що будемо робити?

Майстер Domer прокладе кабель і підключить його до електромережі. На деякий час доведеться відключити світло в приміщенні.

Майстер зможе прибути на об'єкт протягом 1 доби **.

Domer виконає наступні роботи:

Укладання дроту (кабелю)
1 пог. м

* Мінімальний обсяг замовлення послуг - 499 грн.

** Час прибуття майстра на об'єкт є орієнтовним і залежить від терміновості завдання, потреби в матеріалах, щільності робочого графіку.


Послуга доступна у таких категоріях додатка Domer:

Часто, під час виконання ремонтних робіт, ми стикаємося із завданням – необхідно виконати прокладання кабелю. Для нових світильників, вимикачів чи навіть побутової техніки.

Існує два способи протягування кабелів – зовнішній та внутрішній. Зовнішній спосіб протягування – електричний кабель монтується вздовж стіни/стелі. Це чудовий спосіб, який допоможе швидко замінити кабель у разі несправностей, Вам не доведеться штробити стіни для протягування кабелю.

Такий варіант часто застосовують у ресторанах, кафе, виробничих приміщеннях. Але, на жаль, такий спосіб не підходить для багатьох інтер'єрів житлових приміщень. Кабель буде виділятися на фоні стіни, що істотно змінить інтер'єрні акценти.

Другий спосіб протягування кабелю – прокладка в штробах. Для цього спеціальними інструментами в стінах вирізаються канавки, розміром, що достатній для укладання в них кабелю. Провід маскується всередині стіни, що дуже зручно і виграшно виглядає в будь-якому приміщенні.

Дізнатися ціну прокладки кабелю Ви можете всього за кілька кліків в мобільному додатку Domer. Створіть завдання, опишіть, які роботи необхідно виконати й очікуйте на фахівця-електрика. Виконаємо весь спектр робіт з обслуговування електромережі у Вас вдома або у комерційному приміщенні.

0
0
0
Неверный ввод