Команда DOMER відновлює роботу у Києві, Львові, Ужгороді, Івано-Франківську, Луцьку, Рівному, Тернополі, Хмельницькому та Чернівцях 🛠️. Разом з Вами підтримуємо ЗСУ , перераховуючи 10% від кожного Вашого замовлення у фонд «Повернись живим».

Як зробити підлогу у приміщенні теплішою з мінімальними зусиллями? Постелити ковролін! Найшвидший спосіб утеплення підлоги. Замовляйте в додатку Domer.

Як зробити підлогу у приміщенні теплішою з мінімальними зусиллями? Постелити ковролін! Найшвидший спосіб утеплення підлоги. Замовляйте в додатку Domer.

Довідкова вартість * - 190 грн.

Що будемо робити?

Майстер Domer виконає укладання підкладки на підлогу й укладе ковролін.

Майстер зможе прибути на об'єкт протягом 2 діб **.

Domer виконає наступні роботи:

Укладання підкладки на підлогу
1 м2
Укладання ковроліну
1 м2

* Мінімальний обсяг замовлення послуг - 499 грн.

** Час прибуття майстра на об'єкт є орієнтовним і залежить від терміновості завдання, потреби в матеріалах, щільності робочого графіку.


Послуга доступна у таких категоріях додатка Domer:

Ковролін – універсальне покриття для підлоги. По суті, це аналог традиційного килима – затишний, теплий, функціональний та стильний, лише з деякими поліпшеннями у вигляді більшого розміру та меншої ваги.

Монтаж ковроліну забезпечує чудову теплову та звукову ізоляцію будь-якому приміщенню. За ним легко доглядати, чистити, мити. Часто досить лише його пропилососити.

Стелити ковролін необхідно на підготовлену поверхню. Хоч він і маскує всі вади підлоги (невеликі сколи, тріщини) – нерівна поверхня відразу буде помітна на килимовому покритті.

При укладанні рекомендуємо допускати нерівності не більше 5 мм. Не рекомендуємо виконувати укладання ковроліну в приміщеннях із зайвою вологістю (ванних кімнатах) або там, де температура всередині приміщення опускається нижче +16 градусів або підіймається вище +27 (балкони, неопалювані приміщення). Всі інші кімнати відмінно підійдуть для ковроліну.

Важливо врахувати й те, що під ковролін неможливо змонтувати теплу підлогу, оскільки ворс – горючий матеріал, який не терпить високих температур.

Фіксується ковролін, як правило, плінтусом по краях приміщення і не вимагає зайвих дірок при встановленні. До того ж найчастіше обирають безшовний спосіб монтажу ковроліну. Якщо приміщення менше ніж 15 м2 – він відмінно Вам підійде.

Дізнайтесь ціну укладання ковроліну в мобільному додатку Domer всього за кілька кліків. Чекаємо на Ваші завдання!

0
0
0
Неверный ввод