Ламінат має велику кількість переваг – простота та швидкість укладки, довговічність та різноманіття візерунків та кольорів. Укладка ламінату – завжди хороший вибір.

Ламінат має велику кількість переваг – простота та швидкість укладки, довговічність та різноманіття візерунків та кольорів. Укладка ламінату – завжди хороший вибір.

Довідкова вартість * - 250 грн.

Що будемо робити?

Майстер Domer виконає укладання підкладки на підлогу й укладе ламінат.

Майстер зможе прибути на об'єкт протягом 2 діб **.

Domer виконає наступні роботи:

Укладання підкладки на підлогу
1 м2
Укладання ламінату
1 м2

* Мінімальний обсяг замовлення послуг - 499 грн.

** Час прибуття майстра на об'єкт є орієнтовним і залежить від терміновості завдання, потреби в матеріалах, щільності робочого графіку.


Послуга доступна у таких категоріях додатка Domer:

Ламінат – один із найуніверсальніших матеріалів для оздоблення приміщень. Він простий у догляді, стійкий до пошкоджень, є універсальним для різних приміщень. До того ж сучасний ринок пропонує величезний вибір ламінату на будь-який смак та колір. Під ламінат можна постелити теплу підлогу, додаткову звукоізоляцію.

Вирішили виконати монтаж ламінату?

Насамперед необхідно виконати підготовчі роботи. Половина успіху якісного монтажу – саме вони.

Потрібно підготувати приміщення – прибрати з нього все зайве, що може заважати укладанню покриття.

Ламінат за 2 доби до укладки необхідно залишити у приміщенні, в якому планується монтаж – дати йому акліматизуватися. Так-так, не смійтеся – це справді дієва порада. Це зведе до мінімуму деформацію, яка може бути спричинена нагріванням або охолодженням деревини.

Далі без допомоги майстра не обійтися. Поверхня підлоги має бути ідеально рівною. Для цього проводиться ґрунтування, шпаклювання, фінішне вирівнювання поверхні.

Далі проводиться укладання гідроізоляції, підкладки під ламінат та укладання самих дощок. Викликайте майстра в мобільному додатку Domer лише за кілька кліків. Залишіть завдання, опишіть його, дізнайтеся вартість укладання ламінату та очікуйте на майстра Domer. Всі оздоблювальні роботи в одному мобільному додатку.

0
0
0
Подзвоніть нам
Напишіть нам