Команда DOMER відновлює роботу у Києві, Львові, Ужгороді, Івано-Франківську, Луцьку, Рівному, Тернополі, Хмельницькому та Чернівцях 🛠️. Разом з Вами підтримуємо ЗСУ , перераховуючи 10% від кожного Вашого замовлення у фонд «Повернись живим».

Укладка лінолеуму підходить для прохідних приміщень, в яких підлогове покриття може стиратися (коридор, передпокій тощо). Замовляйте в мобільному додатку Domer.

Укладка лінолеуму підходить для прохідних приміщень, в яких підлогове покриття може стиратися (коридор, передпокій тощо). Замовляйте в мобільному додатку Domer.

Довідкова вартість * - 150 грн.

Що будемо робити?

Майстер Domer виконає укладання підкладки на підлогу й укладе лінолеум.

Майстер зможе прибути на об'єкт протягом 2 діб *

Domer виконає наступні роботи:

Укладання підкладки на підлогу
1 м2
Укладання лінолеуму
1 м2

* Мінімальний обсяг замовлення послуг - 499 грн.

** Час прибуття майстра на об'єкт є орієнтовним і залежить від терміновості завдання, потреби в матеріалах, щільності робочого графіку.


Послуга доступна у таких категоріях додатка Domer:

Лінолеум – вид покриття для підлоги, яке складається, переважно, з полімерних матеріалів. З усіх наявних видів покриттів для підлоги лінолеум є універсальним і доступним, а тому і найпопулярнішим. Він дозволяє оформити інтер'єр будь-якого приміщення незалежно від його стилю чи дизайну.

Перший крок при будь-яких оздоблювальних роботах – вирівнювання поверхні. Для цього підлога вирівнюється за допомогою шпаклівки, поверхня шліфується. У разі наявності великої кількості пошкоджень є сенс залити нову бетонну стяжку, демонтувавши встановлену раніше. Згодом для ідеально рівної поверхні підлоги рекомендується залити тонкий шар самовирівнювальної суміші. Далі підраховується кількість оздоблювального матеріалу, необхідного для підлоги. Для цього виконується складання кошторису на ремонтно-оздоблювальні роботи. Варто звернути увагу на маркування, яке поділяє лінолеум за метою використання на побутовий, комерційний та напівкомерційний матеріал.

Лінолеум необхідно залишити в кімнаті, де планується монтаж на кілька діб – його полотно розпрямиться та буде готове до експлуатації.

Ціна укладання лінолеуму залежить від обсягу робіт – Domer виконає навіть найдрібніші оздоблювальні ремонтні роботи. Чекаємо на Ваші завдання!

0
0
0
Неверный ввод