Команда DOMER відновлює роботу у Києві, Львові, Ужгороді, Івано-Франківську, Луцьку, Рівному, Тернополі, Хмельницькому та Чернівцях 🛠️. Разом з Вами підтримуємо ЗСУ , перераховуючи 10% від кожного Вашого замовлення у фонд «Повернись живим».

Domer зможе укласти плитку на підлозі в невеликих за площею приміщеннях. Рекомендуємо плитку як один з найнадійніших матеріалів, якими можна оздобити підлогу.

Domer зможе укласти плитку на підлозі в невеликих за площею приміщеннях. Рекомендуємо плитку як один з найнадійніших матеріалів, якими можна оздобити підлогу.

Довідкова вартість * - 430 грн.

Що будемо робити?

Майстер Domer виконає ґрунтування поверхні, укладе плитку й виконає затирання швів.

Майстер зможе прибути на об'єкт протягом 2 діб **.

Domer виконає наступні роботи:

Ґрунтування підлоги
1 м2
Укладання плитки (підлога)
1 м2

* Мінімальний обсяг замовлення послуг - 499 грн.

** Час прибуття майстра на об'єкт є орієнтовним і залежить від терміновості завдання, потреби в матеріалах, щільності робочого графіку.


Послуга доступна у таких категоріях додатка Domer:

Плитка широко застосовується в оздобленні підлоги – як у будинках та квартирах, так і у виробничих, технічних приміщеннях, ресторанах, кафе, торгових центрах. Список цей нескінченний, адже вибір плитки настільки широкий, що слушний варіант для себе може обрати будь-хто. При монтажі плитки на підлогу є важливі нюанси, які необхідно враховувати для довгої та надійної служби такого матеріалу.

Наприклад, якщо у Вас у квартирі встановлена ​​тепла підлога – за кілька днів до монтажу плитки її необхідно вимкнути для повного остигання поверхні підлоги.

Якщо плануєте монтаж плитки на стару плитку – технологічний процес також відрізнятиметься від звичайного укладання.

Укладка плитки на підлогу має виконуватися лише на ідеально рівні підготовлені поверхні. На них заздалегідь наноситься шпаклівка, ґрунтування – виконується фінішне вирівнювання. Тільки після повного висихання підлоги можна змонтувати плитку.

Вартість монтажу плитки на підлогу залежить від обсягу робіт – наші майстри можуть виконати найдрібніші оздоблювальні роботи. Навіть якщо у Вас відколовся невеликий шматочок плитки – подавайте завдання у додатку Domer.

Виконаємо будь-які оздоблювальні роботи якісно та з гарантією.

0
0
0
Неверный ввод