Укладання плитки на стіну – відповідальний процес, який варто довірити виключно професіоналам. Замовляйте монтаж плитки в мобільному додатку Domer! Якість гарантовано!

Укладання плитки на стіну – відповідальний процес, який варто довірити виключно професіоналам. Замовляйте монтаж плитки в мобільному додатку Domer! Якість гарантовано!

Довідкова вартість * - 480 грн.

Що будемо робити?

Майстер Domer виконає ґрунтування поверхні, укладе плитку й виконає затирання швів.

Майстер зможе прибути на об'єкт протягом 2 діб **.

Domer виконає наступні роботи:

Ґрунтування стіни
1 м2
Укладання плитки (стіна)
1 м2

* Мінімальний обсяг замовлення послуг - 499 грн.

** Час прибуття майстра на об'єкт є орієнтовним і залежить від терміновості завдання, потреби в матеріалах, щільності робочого графіку.


Послуга доступна у таких категоріях додатка Domer:

Плитка – один із найдавніших оздоблювальних матеріалів, вигаданих людиною. Здавна їй оздоблювали стіни, підлоги, стелі та й взагалі будь-які поверхні. І знаємо ми про це не з чуток – плитка збереглася на будинках давнини, які стоять віками й до наших днів. Вже один цей факт говорить про надійність та високу якість такого матеріалу.

Але прогрес не стоїть і на місці – з ним еволюціонують і оздоблювальні матеріали для наших квартир та будинків. Сучасний ринок пропонує безліч типів і видів плитки, візерунків та способів застосування. Монтаж настінної плитки широко застосовують в обробці ванних кімнат, кухонь, виробничих приміщень, кафе та ресторанів. Список цей нескінченний, адже вибір плитки настільки широкий, що потрібний варіант для себе може обрати будь-хто.

Монтаж плитки необхідно виконувати лише на ідеально рівні підготовлені стіни. На них заздалегідь наноситься шпаклівка, ґрунтування – виконується фінішне вирівнювання. Тільки після повного висихання поверхні можна виконати укладання плитки.

Ціна монтажу плитки на стіни залежить від обсягу робіт – наші майстри можуть виконати найдрібніші оздоблювальні роботи.

Подавайте завдання у додатку Domer – всі оздоблювальні роботи якісно та з гарантією.

0
0
0
Подзвоніть нам
Напишіть нам