Команда DOMER відновлює роботу у Києві, Львові, Ужгороді, Івано-Франківську, Луцьку, Рівному, Тернополі, Хмельницькому та Чернівцях 🛠️. Разом з Вами підтримуємо ЗСУ , перераховуючи 10% від кожного Вашого замовлення у фонд «Повернись живим».

Проблеми зі зливом? Необхідно виконати ремонт інсталяції. Замовляйте терміновий виклик спеціаліста в мобільному додатку Domer і ми прибудемо на місце протягом 3-х годин.

Проблеми зі зливом? Необхідно виконати ремонт інсталяції. Замовляйте терміновий виклик спеціаліста в мобільному додатку Domer і ми прибудемо на місце протягом 3-х годин.

Довідкова вартість * - 470 грн.

Що будемо робити?

Майстер Domer демонтує несправну арматуру зливного бачка інсталяції й виконає встановлення нової.

Роботи займуть близько 1,5 годин.

Майстер зможе прибути на об'єкт протягом 1 доби **.

Domer виконає наступні роботи:

Демонтаж запірної арматури бачка інсталяції
1 шт.
Монтаж запірної арматури бачка інсталяції
1 шт.

* Мінімальний обсяг замовлення послуг - 499 грн.

** Час прибуття майстра на об'єкт є орієнтовним і залежить від терміновості завдання, потреби в матеріалах, щільності робочого графіку.


Послуга доступна у таких категоріях додатка Domer:

Проблеми у роботі інсталяції? Чуєте звук води чи вода і взагалі перестала змиватись? Головний винуватець – зливальний механізм інсталяції.

Чому ламається арматура інсталяції? Існує дві основні причини:

  1. Зношування механізму При цьому необхідна заміна арматури зливного бачка інсталяції. Арматура, як і будь-яка інша техніка, з часом зношується та втрачає свої первісні характеристики. Зливна арматура також не вічна, тому монтаж зливної арматури перевіреного бренду не гарантує її роботу десятиліттями.
  2. Вапняний наліт, що осідає на арматурі. У воді з-під крана міститься велика кількість домішок – солей, металів, вапняних відкладень. Вони осідають не лише в сантехніці – змішувачах, зливній арматурі, а й на техніці – пральній, посудомийній машинках. Цей наліт можна побачити й на чайниках, якщо кип'ятите водопровідну воду. Позбавити Ваше житло і, в першу чергу, Вас, цієї проблеми може тільки монтаж фільтрів, їх своєчасна заміна або обслуговування.

Ці та інші сантехнічні послуги можна замовити в мобільному додатку Domer всього за кілька кліків. Створіть завдання, дізнайтеся вартість заміни арматури зливного бачка інсталяції та чекайте на візит фахівця.

0
0
0
Неверный ввод