Заміна фільтра грубої очистки води допоможе прибрати зайві домішки з води, що збереже справність сантехніки у приміщенні на тривалий період. Замовляйте в Domer.

Заміна фільтра грубої очистки води допоможе прибрати зайві домішки з води, що збереже справність сантехніки у приміщенні на тривалий період. Замовляйте в Domer.

Довідкова вартість * - 500 грн.

Що будемо робити?

Майстер Domer демонтує старий і виконає встановлення нового фільтра.

Роботи займуть близько 40 хвилин.

Майстер зможе прибути на об'єкт протягом 1 доби **.

Domer виконає наступні роботи:

Демонтаж фільтра грубої очистки води
1 шт.
Монтаж фільтра грубої очистки води
1 шт.

* Мінімальний обсяг замовлення послуг - 499 грн.

** Час прибуття майстра на об'єкт є орієнтовним і залежить від терміновості завдання, потреби в матеріалах, щільності робочого графіку.


Послуга доступна у таких категоріях додатка Domer:

Ми те, що ми п'ємо. Це справді так, адже від води залежить і якість нашого життя.

В умовах мегаполіса складно стежити за якістю води, яка надходить у наші крани. Трубопровід у більшості будинках потребує заміни, оскільки зносився через тривале використання. У трубах накопичується велика кількість шкідливих сумішей – солей, металів. Вони завдають шкоди не лише людині, а й сантехніці, якою ми користуємося щодня.

Тому важлива частина підтримки водопровідної системи в порядку – монтаж фільтрів та їх своєчасна заміна. Якщо питну воду ми можемо обирати – купувати пляшкову чи встановити вдома осмос-фільтр, то для покращення якості води з-під крана необхідна своєчасна заміна фільтра грубої очистки води, який прибере з неї домішки. Заміна фільтра повинна проводитись раз на кілька років. Якщо Вас не влаштовує колір води, а в чайнику утворюється накип – можливо, фільтр вимагає заміни.

Обслуговування фільтрів подовжить термін служби сантехніки та техніки у Вашому будинку (змішувачів, бойлера, пральної, посудомийної машинки) та позбавить Вас необхідності їх передчасного ремонту або заміни. Дізнайтеся вартість заміни фільтра грубої очистки води за кілька кліків у мобільному додатку Domer.

0
0
0
Подзвоніть нам
Напишіть нам