Не влаштовує якість води з-під крана? Час замінити фільтр води! Domer виконає заміну фільтра води та картриджів для осмос-фільтра за Вашим завданням в мобільному додатку.

Не влаштовує якість води з-під крана? Час замінити фільтр води! Domer виконає заміну фільтра води та картриджів для осмос-фільтра за Вашим завданням в мобільному додатку.

Довідкова вартість * - 600 грн.

Що будемо робити?

Майстер Domer виконає заміну картриджів фільтра питної води.

Роботи займуть близько 1,5 годин.

Майстер зможе прибути на об'єкт протягом 1 доби **.

Domer виконає наступні роботи:

Демонтаж фільтра очищення питної води
1 шт.
Заміна картриджів фільтра очищення питної води
1 шт.
Монтаж фільтра очищення питної води
1 шт.
Перевірка герметичності
1 шт.

* Мінімальний обсяг замовлення послуг - 499 грн.

** Час прибуття майстра на об'єкт є орієнтовним і залежить від терміновості завдання, потреби в матеріалах, щільності робочого графіку.


Послуга доступна у таких категоріях додатка Domer:

Як відомо, тіло будь-якої людини на 60% складається з води. Ми, наше життя та здоров'я залежимо від якості води, яку щодня споживаємо. Саме тому важливість води не варто недооцінювати.

У сучасному світі ми можемо обирати питну воду – пляшкову чи проточну. Варто враховувати й те, що більшість рідини надходить до нашого організму з їжі, для приготування якої ми використовуємо воду з-під крана.

Найшвидший та найнадійніший спосіб покращити якість водопровідної води – монтаж фільтра питної води.

Фільтр для води – пристрій, який, пропускаючи через себе воду, очищує її від зайвого – скупчень солей, металів, бруду та інших домішок. Заміна картриджів фільтра – процедура, обов'язкова до регулярного виконання. Вона повинна виконуватися періодично й період заміни картриджів визначається, виходячи з рекомендацій компанії – виробника фільтра, якості води та частоти його використання. У середньому, змінюють картриджі фільтра очищення питної води раз на 6 – 12 місяців.

Дізнатися вартість заміни картриджів фільтра питної води Ви можете за кілька кліків у мобільному додатку Domer.

0
0
0
Подзвоніть нам
Напишіть нам