Команда DOMER відновлює роботу у Києві, Львові, Ужгороді, Івано-Франківську, Луцьку, Рівному, Тернополі, Хмельницькому та Чернівцях 🛠️. Разом з Вами підтримуємо ЗСУ , перераховуючи 10% від кожного Вашого замовлення у фонд «Повернись живим».

Вчасна заміна дверної фурнітури продовжить термін служби дверей. Окрім того, їх заміна допоможе зберегти тепло в приміщенні й захистити його від протягів.

Вчасна заміна дверної фурнітури продовжить термін служби дверей. Окрім того, їх заміна допоможе зберегти тепло в приміщенні й захистити його від протягів.

Довідкова вартість * - 150 грн.

Що будемо робити?

Майстер Domer демонтує старі петлі і встановить нові.

Роботи займуть близько 30 хвилин. Вказано середній час виконання робіт. Дані роботи тарифікуються погодинно.

Майстер зможе прибути на об'єкт протягом 1 доби **.

Domer виконає наступні роботи:

Демонтаж петлі дверцят шафи
1 шт.
Монтаж петлі дверцят шафи
1 шт.

* Мінімальний обсяг замовлення послуг - 499 грн.

** Час прибуття майстра на об'єкт є орієнтовним і залежить від терміновості завдання, потреби в матеріалах, щільності робочого графіку.


Послуга доступна у таких категоріях додатка Domer:

Дверні петлі, як і дверна ручка – найтендітніша деталь у всьому дверному полотні. Вони підтримують вхідні двері, забезпечують захист від продування, протягів. Порушення в роботі дверей завжди говорять про необхідність регулювання петель або їх заміну.

Обслуговування дверних петель – процедура, яка повинна виконуватись залежно від їх терміну служби. При частій експлуатації дверей, петлі зношуються вже за кілька років. Як подовжити їх роботу?

Насамперед дверні петлі потрібно періодично змащувати. Змащення петель WD-40 або аналогічними універсальними засобами Ви можете проводити самостійно, якщо двері почали скрипіти або погано функціонувати.

Але, окрім обслуговування, важлива частина при монтажі дверей – монтаж дверних петель. Це потребує певних технічних навичок, підготовчих робіт, практики та інструментів.

Самостійно без належної підготовки змонтувати двері та дверні петлі практично неможливо, тому для якісного виконання робіт рекомендуємо Вам викликати домашнього майстра. Опишіть суть завдання, оберіть час візиту майстра, дізнайтеся вартість виконання робіт Domer.

0
0
0
Неверный ввод