Команда DOMER відновлює роботу у Києві, Львові, Ужгороді, Івано-Франківську, Луцьку, Рівному, Тернополі, Хмельницькому та Чернівцях 🛠️. Разом з Вами підтримуємо ЗСУ , перераховуючи 10% від кожного Вашого замовлення у фонд «Повернись живим».

Заміна склопакета в Domer позбавить Вас необхідності демонтажу всього віконного полотна, а відповідно – від зайвого сміття та пилу. Замовляйте в додатку Domer.

Заміна склопакета в Domer позбавить Вас необхідності демонтажу всього віконного полотна, а відповідно – від зайвого сміття та пилу. Замовляйте в додатку Domer.

Довідкова вартість * - 567 грн.

Що будемо робити?

Майстер Domer виконає демонтаж старого склопакета і встановить новий.

Роботи займуть близько 1,5 годин.

Майстер зможе прибути на об'єкт протягом 1 доби **.

Domer виконає наступні роботи:

Демонтаж склопакета
1 м2
Очищення віконного профілю
1 шт.
Монтаж склопакета
1 м2

* Мінімальний обсяг замовлення послуг - 499 грн.

** Час прибуття майстра на об'єкт є орієнтовним і залежить від терміновості завдання, потреби в матеріалах, щільності робочого графіку.


Послуга доступна у таких категоріях додатка Domer:

Зазвичай, склопакет замінюється разом із віконною рамою або усіма вікнами в приміщенні через довгий термін служби. Але, все ж таки, випадки, коли може знадобитися заміна склопакета, бувають. Пов'язані вони, в основному, з механічними пошкодженнями скла або проблемами при складанні або монтажі вікна.

Наприклад, виробник вікон допустив щілину у вікні, через що Вас мучать протяги. Або після монтажу Ви чи майстри пошкодили скло і на ньому утворилася тріщина. Можете бути впевнені – вона пошириться на всю площу вікна, а тому склопакет потребує заміни.

Як замінити склопакет?

Майстер відокремлює ущільнювач від віконної рами, на якій тримається скло та видавлює склопакет із рами. Зворотний монтаж виконується аналогічно. Звичайно, це стосується тільки ПВХ вікон. Дерев'яні вікна відрізняються своєю конструкцією і часто є справжнім раритетом, а тому вимагають реставраційних, а не ремонтних робіт.

Дізнайтесь вартість заміни склопакета пластикового вікна в нашому мобільному додатку всього за кілька кліків. Підготуємо попередній розрахунок вартості робіт та якісно виконаємо всі роботи з обслуговування вікон.

0
0
0
Неверный ввод