Сифон – це основна частина зливного пристрою душової кабіни. Заміна сифона душової кабіни покращить злив води в каналізацію та усуне всі можливі засмічення.

Сифон – це основна частина зливного пристрою душової кабіни. Заміна сифона душової кабіни покращить злив води в каналізацію та усуне всі можливі засмічення.

Довідкова вартість * - 560 грн.

Що будемо робити?

Майстер Domer демонтує несправний сифон і виконає встановлення нового.

Роботи займуть близько 1 години.

Майстер зможе прибути на об'єкт протягом 1 доби **.

Domer виконає наступні роботи:

Демонтаж сифона для душової кабіни
1 шт.
Монтаж сифона для душової кабіни
1 шт.
Перевірка герметичності
1 шт.

* Мінімальний обсяг замовлення послуг - 499 грн.

** Час прибуття майстра на об'єкт є орієнтовним і залежить від терміновості завдання, потреби в матеріалах, щільності робочого графіку.


Послуга доступна у таких категоріях додатка Domer:

Думаємо, хоча б одного разу Ви стикалися із ситуацією забиття стоку у душі або ванній. Погодьтеся – задоволення стояти у брудній воді при прийомі душа немає жодного.

Пов'язана така проблема, як правило, з роботою сифона.

Сифон – важлива частина сантехнічної системи кожної квартири, будинку та обов'язкова частина будь-якого душу. Сифон захищає труби від забиття й не дає неприємним запахом проникати з каналізації. Якщо система зливу зносилася або вийшла з ладу – Ви одразу зможете відчути різкий запах з каналізації й проблеми зі зливом води. Вирішення несправності сифона не варто відкладати – це може негативно позначитися на трубопроводі та призвести до можливого затоплення.

Потрібна заміна сифона душової?

Насамперед варто постаратися розв'язати проблему із сифоном самостійно – прочистити його хімічними засобами. Підійдуть засоби на кшталт «Кріт». Вони прочищають не лише труби, а й сифони, що може бути корисним у Вашому випадку. Визначте тип сифона. Вони діляться на пляшкові, трубні, плоскі та гофровані. Кожен має однаковий принцип роботи, але різну конструкцію. Ознайомтеся з рекомендаціями виробника – як чистити сифон та дотримуйтесь їх.

Важливий нюанс – багато встановлених сифонів у душових не знімаються. Вони підлягають лише чищенню чи заміні разом з усією душовою кабіною.

Якщо не готові до виконання чищення сифона самостійно – вибирайте надійного виконавця. Вартість заміни сифона умивальника Ви можете дізнатися за кілька кліків у мобільному додатку Domer.

0
0
0
Подзвоніть нам
Напишіть нам