Команда DOMER відновлює роботу у Києві, Львові, Ужгороді, Івано-Франківську, Луцьку, Рівному, Тернополі, Хмельницькому та Чернівцях 🛠️. Разом з Вами підтримуємо ЗСУ , перераховуючи 10% від кожного Вашого замовлення у фонд «Повернись живим».

Заміна сифона умивальника необхідна, якщо він не підлягає чистці. Якісний монтаж та герметизація сифона раковини – замовляйте в нашому мобільному додатку.

Заміна сифона умивальника необхідна, якщо він не підлягає чистці. Якісний монтаж та герметизація сифона раковини – замовляйте в нашому мобільному додатку.

Довідкова вартість * - 360 грн.

Що будемо робити?

Майстер Domer демонтує несправний сифон і виконає встановлення нового.

Роботи займуть близько 40 хвилин.

Майстер зможе прибути на об'єкт протягом 1 доби **.

Domer виконає наступні роботи:

Демонтаж сифона
1 шт.
Монтаж сифона
1 шт.
Перевірка герметичності
1 шт.

* Мінімальний обсяг замовлення послуг - 499 грн.

** Час прибуття майстра на об'єкт є орієнтовним і залежить від терміновості завдання, потреби в матеріалах, щільності робочого графіку.


Послуга доступна у таких категоріях додатка Domer:

Погодьтеся – неприємно, коли забивається умивальник. Пов'язано це, як правило, з роботою сифона. Сифон – важлива частина сантехнічної системи кожної квартири, будинку та обов'язкова частина будь-якого умивальника. Сифон захищає труби від частого забиття та не дає неприємним запахом проникати з каналізації. Вирішення несправності сифона не варто відкладати – це може негативно позначитися на трубопроводі та призвести до можливого затоплення.

Потрібна заміна сифона умивальника? Насамперед варто постаратися розв'язати проблему із сифоном самостійно – прочистити його хімічними засобами. Підійдуть засоби на кшталт «Кріт». Вони прочищають не тільки труби, а сифони, що може бути корисним у Вашому випадку.

Визначте тип сифона. Вони діляться на пляшкові, трубні, плоскі та гофровані. Кожен має однаковий принцип роботи, але різну конструкцію. Ознайомтеся з рекомендаціями виробника – як чистити сифон та дотримуйтесь їх.

Якщо не готові до виконання чищення сифона самостійно – вибирайте надійного виконавця.

Вартість заміни сифона умивальника Ви можете дізнатися за кілька кліків у мобільному додатку Domer.

0
0
0
Неверный ввод