Необхідна заміна сифона ванни? Монтаж чи заміна сифона для ванни від Domer допоможе уникнути засмічень ванної й ліквідувати можливі неприємні запахи зі стоку.

Необхідна заміна сифона ванни? Монтаж чи заміна сифона для ванни від Domer допоможе уникнути засмічень ванної й ліквідувати можливі неприємні запахи зі стоку.

Довідкова вартість * - 460 грн.

Що будемо робити?

Майстер Domer демонтує несправний сифон і виконає встановлення нового.

Роботи займуть близько 1,5 годин.

Майстер зможе прибути на об'єкт протягом 1 доби **.

Domer виконає наступні роботи:

Заміна сифона для ванни
1 шт.
Перевірка герметичності
1 шт.

* Мінімальний обсяг замовлення послуг - 499 грн.

** Час прибуття майстра на об'єкт є орієнтовним і залежить від терміновості завдання, потреби в матеріалах, щільності робочого графіку.


Послуга доступна у таких категоріях додатка Domer:

Сифон – важлива частина сантехнічної системи кожної квартири, будинку та обов'язкова частина будь-якого сантехнічного приладу.

Сифон захищає труби від забиття труб і не дає неприємним запахом проникати з каналізації. Якщо система зливу зносилася або вийшла з ладу – Ви дізнаєтеся про різкий запах і проблеми зі зливом води. Вирішення несправності сифона не варто відкладати – це може негативно позначитися на трубопроводі та призвести до можливого затоплення.

Потрібна заміна сифона ванни?

Насамперед варто постаратися розв'язати проблему із сифоном самостійно – прочистити його. Підійдуть засоби на кшталт «Кріт». Вони прочищають не тільки труби, а й сифони, що може бути корисним у Вашому випадку.

Визначте тип сифона. Вони діляться на пляшкові, трубні, пласкі та гофровані. Кожен має однаковий принцип роботи, але різну конструкцію. Ознайомтеся з рекомендаціями виробника, як чистити сифон та дотримуйтесь їх.

Якщо не готові до виконання чистки сифона самостійно – обирайте надійного виконавця. Вартість заміни сифона ванни Ви можете дізнатися за кілька кліків у мобільному додатку Domer – розв'яжемо технічні питання у Вашому домі.

0
0
0
Подзвоніть нам
Напишіть нам