Заміна ущільнювача вікон необхідна для усунення протягів та подовження терміну служби вікна. Дізнайтеся вартість заміни ущільнювача вікна в мобільному додатку Domer.

Заміна ущільнювача вікон необхідна для усунення протягів та подовження терміну служби вікна. Дізнайтеся вартість заміни ущільнювача вікна в мобільному додатку Domer.

Довідкова вартість * - 40 грн.

Що будемо робити?

Майстер Domer виконає демонтаж старого ущільнювача і встановить новий.

Роботи займуть близько 30 хвилин.

Майстер зможе прибути на об'єкт протягом 1 доби **.

Domer виконає наступні роботи:

Демонтаж ущільнювача пластикового вікна
1 пог. м
Монтаж ущільнювача пластикового вікна
1 пог. м

* Мінімальний обсяг замовлення послуг - 499 грн.

** Час прибуття майстра на об'єкт є орієнтовним і залежить від терміновості завдання, потреби в матеріалах, щільності робочого графіку.


Послуга доступна у таких категоріях додатка Domer:

У наших кліматичних умовах вікна – основний захист приміщень від холодного та теплого повітря з вулиці. Крім цього, вони захищають житло від шуму, а при правильному монтажі та експлуатації створюють сприятливий клімат у житлі, захищаючи його від підвищеної вологості або, навпаки, від сухого повітря.

Саме тому важливо зважати на всі можливі нюанси, якщо Ви плануєте монтаж вікон.

У сучасному світі вибір вікон дуже різноманітний залежно від місця їх встановлення, розміру, кількості камер, матеріалів, з яких вони виготовлені, цін тощо. Тому кожен зможе підібрати їх з огляду на свої особисті уподобання.

Але встановити вікна – недостатньо. Якісне обслуговування вікон – гарантія їх довгої та якісної роботи. Ущільнювач вікна – гумка, яка забезпечує прилягання пластикового вікна до віконного отвору. Заміна ущільнювача має виконуватися раз на кілька років.

Якщо Ви помітили тріщини на ущільнювачі, механічні пошкодження, зниження еластичності ущільнювача – він потребує заміни.

Дізнайтеся про вартість заміни ущільнювача вікна в мобільному додатку Domer. Вкажіть, які роботи необхідно виконати, оберіть зручний час і очікуйте майстра.

0
0
0
Подзвоніть нам
Напишіть нам