Команда DOMER відновлює роботу у Києві, Львові, Ужгороді, Івано-Франківську, Луцьку, Рівному, Тернополі, Хмельницькому та Чернівцях 🛠️. Разом з Вами підтримуємо ЗСУ , перераховуючи 10% від кожного Вашого замовлення у фонд «Повернись живим».

Від аварійних ситуацій не застрахований ніхто. Як перекрити воду по стояку? Часта проблема для багатоквартирних будинків. Монтаж водонапірних кранів – замовляйте в Domer.

Від аварійних ситуацій не застрахований ніхто. Як перекрити воду по стояку? Часта проблема для багатоквартирних будинків. Монтаж водонапірних кранів – замовляйте в Domer.

Довідкова вартість * - 450 грн.

Що будемо робити?

Майстер Domer демонтує старий і виконає встановлення нового водонапірного крана. На деякий час необхідно буде перекрити водопостачання по стояку.

Роботи займуть близько 1 години.

Майстер зможе прибути на об'єкт протягом 1 доби **.

Domer виконає наступні роботи:

Демонтаж водонапірного крана стояка
1 шт.
Монтаж водонапірного крана стояка
1 шт.

* Мінімальний обсяг замовлення послуг - 499 грн.

** Час прибуття майстра на об'єкт є орієнтовним і залежить від терміновості завдання, потреби в матеріалах, щільності робочого графіку.


Послуга доступна у таких категоріях додатка Domer:

Водонапірний чи ввідний кран стояка кран – частина сантехнічної системи будинку та кожної квартири окремо. Таких кранів у наших квартирах, найчастіше два – на холодну та гарячу воду. У будинках без гарячого водопостачання або приватних будинках такий кран може бути один – тільки на холодну воду.

Ввідний кран розташовується біля стоякової труби водопостачання – ним можна перекривати подачу води в приміщення в аварійних або будь-яких інших випадках, коли це необхідно.

До вентилів необхідно забезпечити вільний доступ. Тому, якщо вирішили виконати монтаж водонапірних вентилів – краще передбачити вільний та зручний доступ до них.

Заміна водонапірного крана стояка проводиться у зв'язку з його тривалим терміном служби. Він, як і будь-яка інша сантехніка чи техніка, з часом зношується, потребує обслуговування. Також на термін служби вентилів впливає і якість водопровідної води, яка часто бажає кращого.

Для якісного виконання робіт рекомендуємо викликати майстра Domer. Створіть завдання, дізнайтеся вартість заміни водонапірних кранів стояка та очікуйте на візит фахівця.

0
0
0
Неверный ввод