Плануєте ремонт у ванній чи туалеті? Заміна запірних кранів – необхідна його частина. З їх допомогою можна перекрити воду на будь-який прилад – бойлер, посудомийку тощо.

Плануєте ремонт у ванній чи туалеті? Заміна запірних кранів – необхідна його частина. З їх допомогою можна перекрити воду на будь-який прилад – бойлер, посудомийку тощо.

Довідкова вартість * - 300 грн.

Що будемо робити?

Майстер Domer демонтує старий і виконає встановлення нового запірного крана. На деякий час необхідно буде перекрити водопостачання по стояку.

Роботи займуть близько 30 хвилин.

Майстер зможе прибути на об'єкт протягом 1 доби **.

Domer виконає наступні роботи:

Демонтаж запірного крана
1 шт.
Монтаж запірного крана
1 шт.

* Мінімальний обсяг замовлення послуг - 499 грн.

** Час прибуття майстра на об'єкт є орієнтовним і залежить від терміновості завдання, потреби в матеріалах, щільності робочого графіку.


Послуга доступна у таких категоріях додатка Domer:

Запірний кран – частина сантехнічної кожної квартири. Таких кранів у наших квартирах, найчастіше, кілька – перед бойлером, пральною, посудомийною машинкою та іншими приладами, яким потрібна подача води. Запірний кран розташовується біля сантехнічного приладу – ним можна перекривати подачу води на прилад в аварійних або будь-яких інших випадках, коли це необхідно. Наприклад, Ви користуєтеся бойлером тільки в літній період, коли подача гарячої води, зважаючи на планові ремонти, часто обмежена. Запірним краном Ви впускаєте холодну водопровідну воду в прилад для нагрівання. Коли гаряча вода у трубах є – подача води на пристрій перекривається запірним краном.

До вентилів необхідно забезпечити вільний доступ. Тому, якщо вирішили виконати монтаж запірних вентилів – краще передбачити зручний доступ до них.

Заміна запірного крана проводиться у зв'язку з його тривалим терміном служби. Він, як і будь-яка інша сантехніка чи техніка, з часом зношується, потребує обслуговування. Також на термін служби вентилів впливає і якість водопровідної води.

Для якісного виконання робіт рекомендуємо викликати майстра Domer. Створіть завдання, дізнайтеся вартість заміни запірних кранів та очікуйте на візит фахівця.

0
0
0
Подзвоніть нам
Напишіть нам