Команда DOMER відновлює роботу у Києві, Львові, Ужгороді, Івано-Франківську, Луцьку, Рівному, Тернополі, Хмельницькому та Чернівцях 🛠️. Разом з Вами підтримуємо ЗСУ , перераховуючи 10% від кожного Вашого замовлення у фонд «Повернись живим».

Шумить бачок, погано змивається чи набирається вода? Необхідно провести ремонт арматури унітаза! Викликайте спеціаліста за кілька кліків в мобільному додатку Domer.

Шумить бачок, погано змивається чи набирається вода? Необхідно провести ремонт арматури унітаза! Викликайте спеціаліста за кілька кліків в мобільному додатку Domer.

Довідкова вартість * - 400 грн.

Що будемо робити?

Майстер Domer демонтує несправну арматуру зливного бачка унітазу і виконає встановлення нової.

Роботи займуть близько 30 хвилин.

Майстер зможе прибути на об'єкт протягом 1 доби **.

Domer виконає наступні роботи:

Демонтаж зливного механізму бачка унітазу
1 шт.
Демонтаж запірної арматури бачка унітазу
1 шт.
Монтаж зливного механізму бачка унітазу
1 шт.
Монтаж запірної арматури бачка унітазу
1 шт.

* Мінімальний обсяг замовлення послуг - 499 грн.

** Час прибуття майстра на об'єкт є орієнтовним і залежить від терміновості завдання, потреби в матеріалах, щільності робочого графіку.


Послуга доступна у таких категоріях додатка Domer:

Потік бачок унітаза? Вода не реагує на кнопку зливу та продовжує текти? Головний винуватець – зливальний механізм, арматура бачка унітаза.

І хоча ризик залити сусідів за такої несправності не дуже явний, за воду, що тече без зупинки, доведеться заплатити. Тому проблему слід усувати з моменту її появи.

Чому ламається арматура унітаза? Існує дві основні причини:

  • Зношування механізму. Знадобиться заміна арматури зливного бачка. Арматура, як і будь-яка інша техніка, з часом зношується та втрачає свої первісні характеристики. Зливна арматура також не вічна, тому монтаж зливної арматури перевіреного бренду не гарантує її роботу десятиліттями.
  • Вапняний наліт, що осідає на арматурі. У воді з-під крана міститься велика кількість домішок – солей, металів, вапняних відкладень. Вони осідають не лише в сантехніці – змішувачах, зливній арматурі, а й на техніці – пральній, посудомийній машинках. Цей наліт можна побачити й на чайниках, якщо кип'ятите водопровідну воду. Позбавити Ваше житло і в першу чергу Вас від цієї проблеми може тільки монтаж фільтрів, їх своєчасна заміна або обслуговування.

Ці та інші сантехнічні послуги Ви можете замовити в мобільному додатку Domer лише за кілька кліків. Створіть завдання, дізнайтеся вартість заміни зливної арматури зливного бачка та чекайте на візит фахівця.

0
0
0
Неверный ввод