Команда DOMER відновлює роботу у Києві, Львові, Ужгороді, Івано-Франківську, Луцьку, Рівному, Тернополі, Хмельницькому та Чернівцях 🛠️. Разом з Вами підтримуємо ЗСУ , перераховуючи 10% від кожного Вашого замовлення у фонд «Повернись живим».

Збирання та встановлення кухні за кілька дотиків в мобільному додатку Domer. Якісний сервіс, що завжди під рукою – зручно, швидко та з гарантією – чекаємо Ваших завдань!

Збирання та встановлення кухні за кілька дотиків в мобільному додатку Domer. Якісний сервіс, що завжди під рукою – зручно, швидко та з гарантією – чекаємо Ваших завдань!

Довідкова вартість * - 2400 грн.

Що будемо робити?

Майстер Domer виконає збирання кухні.

Роботи займуть близько 6 годин. Вказано середній час виконання робіт. Дані роботи тарифікуються погодинно.

Майстер зможе прибути на об'єкт протягом 3 діб **.

Domer виконає наступні роботи:

Збирання меблів
6 год

* Мінімальний обсяг замовлення послуг - 499 грн.

** Час прибуття майстра на об'єкт є орієнтовним і залежить від терміновості завдання, потреби в матеріалах, щільності робочого графіку.


Послуга доступна у таких категоріях додатка Domer:

Ми проводимо на кухні значну частину нашого часу. Для багатьох це майже сакральне місце, де крім приготування їжі ми проводимо вечори за книгою, чашкою чаю або просто зі смартфоном.

Якщо Ви вирішили освіжити кухню та вигадали стильний дизайн і вдалий інтер'єр, перше, що може Вам знадобитися – нові меблі.

Більшість виробників меблів продають їх у розібраному вигляді – так значно простіше, зручніше, швидше та дешевше транспортувати всі компоненти кухонного гарнітура – від столу до тумбочок та поличок.

Зазвичай це виглядає так: до Вас приїжджає вантажівка, вантажники вивантажують купу незрозумілих Вам пронумерованих дощок, вручають документи, інструкцію, фурнітуру та їдуть. Що залишається робити? Варіанти два: придбати інструменти та зібрати кухню самостійно, витративши на це купу сил і часу або викликати майстра додому для її складання професіоналом. Звичайно, наша рекомендація – викликати майстра. Так Ви заощадите свій час і будете впевнені, що все зроблено правильно – всі деталі на своїх місцях, все надійно закріплено, немає сколів та тріщин.

Дізнатися вартість збирання кухні Ви можете у мобільному додатку Domer всього за кілька кліків. Викликайте майстри – столяра та довірте вирішення всіх технічних завдань професіоналу.

0
0
0
Неверный ввод