Команда DOMER відновлює роботу у Києві, Львові, Ужгороді, Івано-Франківську, Луцьку, Рівному, Тернополі, Хмельницькому та Чернівцях 🛠️. Разом з Вами підтримуємо ЗСУ , перераховуючи 10% від кожного Вашого замовлення у фонд «Повернись живим».

Зібрати ліжко в спальні Вам допоможе Domer. Замовляйте меблеві роботи в нашому мобільному додатку за кілька дотиків – зручно, швидко, якісно та з гарантією.

Зібрати ліжко в спальні Вам допоможе Domer. Замовляйте меблеві роботи в нашому мобільному додатку за кілька дотиків – зручно, швидко, якісно та з гарантією.

Довідкова вартість * - 400 грн.

Що будемо робити?

Майстер Domer виконає збирання ліжка.

Роботи займуть близько 1 години. Вказано середній час виконання робіт. Дані роботи тарифікуються погодинно.

Майстер зможе прибути на об'єкт протягом 3 діб **.

Domer виконає наступні роботи:

Збирання меблів
1 год

* Мінімальний обсяг замовлення послуг - 499 грн.

** Час прибуття майстра на об'єкт є орієнтовним і залежить від терміновості завдання, потреби в матеріалах, щільності робочого графіку.


Послуга доступна у таких категоріях додатка Domer:

Погодьтеся – на красивому і зручному ліжку завжди спиться набагато приємніше і міцніше. І справа не тільки в матраці – важливий і сам вид ліжка, зручність конструкції та функціональність.

Багато хто проводить години та навіть дні за вибором не лише матраца, а й основи ліжка. Це справді може зайняти багато часу, адже ліжко – найважливіша частина як спальні, так і будь-якої квартири.

Якщо Ви обрали ідеальний варіант для свого житла – швидше за все, Вашому ліжку знадобиться збирання. Більшість компаній – виробників продають і доставляють меблі в розібраному вигляді – зробити це значно простіше, швидше та дешевше. І від масивних коробок з деталями ліжка до готової конструкції можуть проти години виснажливої кропіткої роботи зі збирання. Та чи не краще витратити свій час на щось приємніше?

Для швидкого та якісного виконання робіт зі збирання рекомендуємо Вам викликати майстра додому.

Дізнатися вартість ліжка Ви можете в мобільному додатку Domer всього за кілька кліків. Викликайте майстра – столяра та довірте вирішення всіх технічних завдань професіоналу.

0
0
0
Неверный ввод