Команда DOMER відновлює роботу у Києві, Львові, Ужгороді, Івано-Франківську, Луцьку, Рівному, Тернополі, Хмельницькому та Чернівцях 🛠️. Разом з Вами підтримуємо ЗСУ , перераховуючи 10% від кожного Вашого замовлення у фонд «Повернись живим».

Замовляйте послуги зі збирання меблів в мобільному додатку Domer всього за кілька дотиків. Швидко, якісно та з гарантією виконаємо меблеві роботи за Вашим завданням.

Замовляйте послуги зі збирання меблів в мобільному додатку Domer всього за кілька дотиків. Швидко, якісно та з гарантією виконаємо меблеві роботи за Вашим завданням.

Довідкова вартість * - 400 грн.

Що будемо робити?

Майстер Domer збере меблі.

Дані роботи тарифікуються погодинно.

Майстер зможе прибути на об'єкт протягом 3 діб **.

Domer виконає наступні роботи:

Збирання меблів
1 год

* Мінімальний обсяг замовлення послуг - 499 грн.

** Час прибуття майстра на об'єкт є орієнтовним і залежить від терміновості завдання, потреби в матеріалах, щільності робочого графіку.


Послуга доступна у таких категоріях додатка Domer:

Плануєте оновити кухню, спальню чи коридор?

Замінити шпалери чи плитку не завжди достатньо для повного завершення картини. Все одно залишиться старий кухонний гарнітур, стіл, шафа і комод, що розвалюється. Вихід один – заміна меблів.

Більшість компаній – виробників продають меблі в розібраному вигляді. І, часто, їх складання займає досить багато часу та зусиль, потребує інструментів для виконання робіт, вимірювання для правильного монтажу фурнітури.

Варіанти збирання меблів два:

  1. Придбати інструменти – ключі, викрутки, дриль, шурупи та, вчитуючись в інструкцію, зібрати меблі.
  2. Викликати майстра зі збирання меблів додому в мобільному додатку Domer.

Чому варто обрати другий варіант? Все очевидно – це заощадить Вам гроші, зусилля, а головне – час при виконанні робіт зі збирання. До того ж зважаючи на недостатній досвід, щось завжди може піти не так – Ви не так вкрутите шуруп, не туди поставити дошку або поличку. І тоді вся робота піде нанівець, а меблі вже будуть пошкоджені – їх зовнішній вигляд буде зіпсовано зайвою діркою на фасаді або сколом.

Дізнатись вартість збирання меблів Ви можете у мобільному додатку Domer, подавши нам завдання у кілька кліків. Обирайте меблі, які Вам подобаються – всі роботи зі збирання та встановлення залиште нам.

0
0
0
Неверный ввод