Команда DOMER відновлює роботу у Києві, Львові, Ужгороді, Івано-Франківську, Луцьку, Рівному, Тернополі, Хмельницькому та Чернівцях 🛠️. Разом з Вами підтримуємо ЗСУ , перераховуючи 10% від кожного Вашого замовлення у фонд «Повернись живим».

Хочете встановити пенал у ванній кімнаті? Зібрати пенал Вам допоможе Domer. Створіть завдання, опишіть, що потрібно зробити, додайте фото та очікуйте майстра.

Хочете встановити пенал у ванній кімнаті? Зібрати пенал Вам допоможе Domer. Створіть завдання, опишіть, що потрібно зробити, додайте фото та очікуйте майстра.

Довідкова вартість * - 200 грн.

Що будемо робити?

Майстер Domer виконає збирання пеналу.

Роботи займуть близько 30 хвилин. Вказано середній час виконання робіт. Дані роботи тарифікуються погодинно.

Майстер зможе прибути на об'єкт протягом 3 діб **.

Domer виконає наступні роботи:

Збирання меблів
0,5 год

* Мінімальний обсяг замовлення послуг - 499 грн.

** Час прибуття майстра на об'єкт є орієнтовним і залежить від терміновості завдання, потреби в матеріалах, щільності робочого графіку.


Послуга доступна у таких категоріях додатка Domer:

Пенал – відмінне рішення для будь-якої ванної кімнати чи коридору. Сучасний вибір пеналів дає можливість обрати будь-який на свій смак та колір, будь-яких характеристик та форми. Пенали не займають багато місця в приміщенні, можуть монтуватися як на стіну, так і ніжки на підлогу. В пенал можна скласти усі дрібниці, що можуть стати в пригоді в будь-якій оселі.

Вирішили встановити пенал? Оберіть необхідний за формою, розміром та матеріалом. Оскільки більшість пеналів зроблені з ДСП – вони мають високі показники стійкості до вологи, а тому, універсальні та довговічні.

На жаль, більшість пеналів продається у розібраному вигляді. Це значно спрощує їх транспортування виробником, але завдає маси незручностей при монтажі. Знадобиться цілий набір інструментів, наявність достатнього досвіду та часу, щоб зібрати пенал.

Для правильного та якісного виконання робіт Вам знадобиться майстер зі збирання меблів.

Створіть завдання в мобільному додатку Domer і за кілька кліків Ви дізнаєтесь вартість збірки пенала. Роботи зі збирання та обслуговування меблів якісно та з гарантією в одному зручному місці – мобільному додатку.

0
0
0
Неверный ввод