Команда DOMER відновлює роботу у Києві, Львові, Ужгороді, Івано-Франківську, Луцьку, Рівному, Тернополі, Хмельницькому та Чернівцях 🛠️. Разом з Вами підтримуємо ЗСУ , перераховуючи 10% від кожного Вашого замовлення у фонд «Повернись живим».

Придбали шафу, та вона прийшла у розібраному вигляді? Domer допоможе зібрати шафу будь-якого розміру та форми в найкоротший строк. Чекаємо завдання в нашому додатку!

Придбали шафу, та вона прийшла у розібраному вигляді? Domer допоможе зібрати шафу будь-якого розміру та форми в найкоротший строк. Чекаємо завдання в нашому додатку!

Довідкова вартість * - 1200 грн.

Що будемо робити?

Майстер Domer виконає збирання шафи.

Роботи займуть близько 3 годин. Вказано середній час виконання робіт. Дані роботи тарифікуються погодинно.

Майстер зможе прибути на об'єкт протягом 3 діб **.

Domer виконає наступні роботи:

Збирання меблів
3 год

* Мінімальний обсяг замовлення послуг - 499 грн.

** Час прибуття майстра на об'єкт є орієнтовним і залежить від терміновості завдання, потреби в матеріалах, щільності робочого графіку.


Послуга доступна у таких категоріях додатка Domer:

Перше, що спадає на думку, коли вдома не вистачає місця для зберігання речей – шафа. Її можна розмістити як у спальні, так і в коридорі, передпокої чи будь-якій іншій кімнаті. Шафи бувають будь-яких розмірів та форм – від найменших до величезних шаф-купе на всю стіну.

Головне, що потрібно враховувати при виборі шафи, як і при виборі будь-яких інших меблів – якість матеріалів. Шафи можуть бути виконані як із ДСП, так і з дерева або будь-яких інших матеріалів – все залежить від Ваших власних смаків та уподобань господаря чи господині.

Якість фурнітури шафи, безперечно, другий важливий нюанс. Якщо фурнітура якісна, а її монтаж виконаний правильно – меблі будуть служити Вам без будь-яких несправностей та збоїв десятки років.

Необхідно враховувати й той факт, що більшість виробників продають меблі, зокрема шафи, у розібраному вигляді. Так їх легко транспортувати. До того ж навряд чи Ви зможете занести до квартири зібрану шафу-купе. Для правильного та якісного виконання робіт з монтажу Вам знадобиться майстер зі збирання меблів.

Створіть завдання в мобільному додатку Domer і за кілька кліків Ви дізнаєтесь вартість збирання шафи. Роботи зі збирання та обслуговування меблів якісно та з гарантією в одному зручному місці – мобільному додатку.

0
0
0
Неверный ввод