Команда DOMER відновлює роботу у Києві, Львові, Ужгороді, Івано-Франківську, Луцьку, Рівному, Тернополі, Хмельницькому та Чернівцях 🛠️. Разом з Вами підтримуємо ЗСУ , перераховуючи 10% від кожного Вашого замовлення у фонд «Повернись живим».

Необхідне збирання тумби? Замовляйте в мобільному додатку Domer. Виконаємо будь-які меблеві роботи швидко, якісно й з гарантією. Чекаємо на Ваші завдання.

Необхідне збирання тумби? Замовляйте в мобільному додатку Domer. Виконаємо будь-які меблеві роботи швидко, якісно й з гарантією. Чекаємо на Ваші завдання.

Довідкова вартість * - 200 грн.

Що будемо робити?

Майстер Domer виконає збирання тумби.

Роботи займуть близько 30 хвилин. Вказано середній час виконання робіт. Дані роботи тарифікуються погодинно.

Майстер зможе прибути на об'єкт протягом 3 діб **.

Domer виконає наступні роботи:

Збирання меблів
0,5 год

* Мінімальний обсяг замовлення послуг - 499 грн.

** Час прибуття майстра на об'єкт є орієнтовним і залежить від терміновості завдання, потреби в матеріалах, щільності робочого графіку.


Послуга доступна у таких категоріях додатка Domer:

Тумба – універсальна річ для будь-якого приміщення. Тумбу можна встановити в спальні, в коридорі, у вітальні. Підійде вона і для будь-якого комерційного приміщення – ресторану, кафе чи офісу.

Сучасний ринок пропонує нам величезну кількість тумб на будь-який смак – з різних матеріалів, кольорів та форм. Головне – підібрати потрібну під свій інтер'єр.

Варто зауважити, що більшість виробників продають тумби у розібраному вигляді – так їх значно простіше та дешевше транспортувати. Навіть якщо Ви замовляєте тумбу за індивідуальним дизайном – швидше за все, вона буде в розібраному вигляді, а тому потребує збирання.

Важливо враховувати й складові тумби – якісний матеріал, фурнітура, з'єднання тумби, правильно встановлені ручки – гарантія її тривалої та бездоганної роботи.

Для правильного та якісного виконання робіт Вам знадобиться майстер зі збирання меблів.

Створіть завдання в мобільному додатку Domer і за кілька кліків Ви дізнаєтесь вартість збирання тумби. Роботи зі збирання та обслуговування меблів якісно й з гарантією в одному зручному місці – мобільному додатку.

0
0
0
Неверный ввод