Команда DOMER відновлює роботу у Києві, Львові, Ужгороді, Івано-Франківську, Луцьку, Рівному, Тернополі, Хмельницькому та Чернівцях 🛠️. Разом з Вами підтримуємо ЗСУ , перераховуючи 10% від кожного Вашого замовлення у фонд «Повернись живим».

Заклинило замок, загубили ключі? Шукаєте, хто виконає аварійне відкриття замка? Залишайте завдання нам! За необхідністю – підберемо, придбаємо та встановимо замок.

Заклинило замок, загубили ключі? Шукаєте, хто виконає аварійне відкриття замка? Залишайте завдання нам! За необхідністю – підберемо, придбаємо та встановимо замок.

Довідкова вартість * - 750 грн.

Що будемо робити?

Майстер Domer виконає розтин замку. Для виконання робіт обов'язкове надання документів, що підтверджують право власності або користування нерухомістю.

Роботи займуть близько 1 години.

Майстер зможе прибути на об'єкт протягом 3 годин **.

Domer виконає наступні роботи:

Аварійне відкриття замків
1 шт.

* Мінімальний обсяг замовлення послуг - 499 грн.

** Час прибуття майстра на об'єкт є орієнтовним і залежить від терміновості завдання, потреби в матеріалах, щільності робочого графіку.


Послуга доступна у таких категоріях додатка Domer:

Уявіть ситуацію: п'ятниця, Ви поспішайте додому з роботи, попереду – купа справ, планів, турбот. Підходите до дверей, дістаєте ключі та... Замок заклинило. Декілька невдалих спроб відчинити двері – безрезультатно. Що робити?

Вам знадобиться аварійне відкриття замка.

Але, спершу, спробуйте виконати кілька дій, які допоможуть уникнути необхідності викликати майстра.

Протріть ключ сухою тканиною, частиною одягу. Буває, що на ключах накопичується пил, залишки тканини, сміття, які забиваються у виїмки та заважають відкриття замку. Якщо замок, який не вдається відкрити, знаходиться на вулиці та схильний до впливу погоди (дощу, снігу, морозу) механізм замка може працювати неправильно чи не працювати зовсім. WD-40 або аналогічні універсальні спреї – мастила можуть розв'язати це питання. Якщо обидва варіанти не допомогли – потрібен майстер.

Викликайте спеціаліста за кілька кліків у мобільному додатку Domer.

Створіть завдання, дізнайтеся вартість аварійного виклику майстра та очікуйте на нашого спеціаліста, що прибуде на виконання завдання протягом 3-х годин.

0
0
0
Неверный ввод