Команда DOMER відновлює роботу у Києві, Львові, Ужгороді, Івано-Франківську, Луцьку, Рівному, Тернополі, Хмельницькому та Чернівцях 🛠️. Разом з Вами підтримуємо ЗСУ , перераховуючи 10% від кожного Вашого замовлення у фонд «Повернись живим».
Ні, демонтаж замка при аварійному відкритті замків не є обов'язковим. Зазвичай, хід аварійного відкриття замків різниться в залежності від проблеми, через яку замок не працює та від самого типу замка. Звичайно, в деяких ситуаціях замок підлягає повному демон

Ні, демонтаж замка при аварійному відкритті замків не є обов'язковим. Зазвичай, хід аварійного відкриття замків різниться в залежності від проблеми, через яку замок не працює та від самого типу замка.

Звичайно, в деяких ситуаціях замок підлягає повному демонтажу та заміні, та в більшості випадків фахівці Domer зможуть провести роботи з аварійного відкриття замків без його повного демонтажу.


Повернутися до послуги:

Коментарі

Напишіть коментар
Увійти за допомогою
Надіслати як гість
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.
 • Коментар буде опублікований після перевірки адміністратором.
  Игорь Лозовюк
  А ви зможете одразу поставити новий замок?
  • Коментар буде опублікований після перевірки адміністратором.
   Domer Service
   @Игорь Лозовюк Так, звісно. При створенні завдання вкажіть на необхідність встановлення нового замка після аварійного відкриття дверей. 
0
0
0