Побутові системи зворотного осмосу – це пристрої, які використовуються для очищення води в домашніх умовах. Їхня робота за принципом зворотного осмосу дозволяє видаляти з води практично всі забруднення, включаючи солі, бактерії, віруси та важкі метали. Прин

Побутові системи зворотного осмосу – це пристрої, які використовуються для очищення води в домашніх умовах. Їхня робота за принципом зворотного осмосу дозволяє видаляти з води практично всі забруднення, включаючи солі, бактерії, віруси та важкі метали.

Принцип роботи

Зворотний осмос – це процес пропускання води через мембрану, яка має дуже дрібні пори. Ці пори дозволяють пропускати лише чисту воду, а решта затримується на поверхні мембрани. Завдяки цьому система зворотного осмосу може видалити з води до 99% всіх забруднень.

До складу системи зворотного осмосу входять попередній фільтр, який видаляє великі частинки та завислі речовини з води, а також вугільний фільтр, який видаляє органічні речовини та хлор. Потім вода проходить через мембрану, де видаляються інші забруднення, а чиста вода збирається в окремий резервуар.

Переваги

Побутові системи зворотного осмосу мають низку переваг перед іншими видами фільтрів для води. Вони очищають воду від більшості забруднень, включаючи солі, бактерії та віруси, і можуть покращити смак та запах води. Крім того, системи зворотного осмосу не вимагають використання хімічних речовин для очищення води та є екологічно безпечними.

Недоліки

Одним із недоліків систем зворотного осмосу є те, що вони видаляють усі забруднення, включаючи корисні мінерали. Тому очищена вода має низьку мінералізацію. Для вирішення цієї проблеми багато виробників систем зворотного осмосу додають мінералізатори до своїх систем.

Крім того, системи зворотного осмосу можуть споживати значну кількість води для очищення. Це з тим, що з кожного літра очищеної води система вимагає від 2 до 4 літрів води проходження через мембрану.

Незважаючи на недоліки вище, системи зворотного осмосу є оптимальним рішенням для людини, яка хоче одержувати чисту питну воду у своїй оселі. Вони особливо корисні для тих, хто мешкає в районах з поганою якістю води або має алергію на хлор, який часто використовується для обробки води. Крім того, системи зворотного осмосу можуть бути корисними для тих, хто хоче використовувати воду для приготування їжі та напоїв, наприклад, для ресторанів та кафе - очищена вода покращує смак та запах їжі та напоїв.

Питання про те, чи встановлювати систему зворотного осмосу самостійно або звертатися за допомогою до компанії Domer, залежить від ваших особистих навичок та досвіду в цій галузі.

Якщо у вас є достатній досвід в установці трубопровідних систем, а також знання в галузі електрики та механіки, ви можете спробувати самостійно встановити фільтр зворотного осмосу.

Однак, якщо ви не впевнені у своїх здібностях або не маєте досвіду в встановленні трубопровідних систем, краще подайте заявку в Domer! Наші кваліфіковані фахівці не тільки встановлять систему правильно, а й зможуть допомогти з вибором та придбанням оптимальної моделі, що підходить для ваших потреб.

Крім того, ми заздалегідь підготуємо попередній розрахунок ціни установки системи та надішлемо його вам у додаток, а також надамо гарантію на встановлення, що дасть вам впевненість у якості роботи недешевого обладнання та дозволить уникнути можливих помилок при встановленні та додаткових витрат на їх виправлення.

0
0
0