Команда DOMER відновлює роботу у Києві, Львові, Ужгороді, Івано-Франківську, Луцьку, Рівному, Тернополі, Хмельницькому та Чернівцях 🛠️. Разом з Вами підтримуємо ЗСУ , перераховуючи 10% від кожного Вашого замовлення у фонд «Повернись живим».
Ви вирішили встановити собі гідромасажний бокс. Одразу хочемо звернути Вашу увагу на те, щоб спочатку Ви впевнилися: він Вам дійсно потрібний. Мається на увазі, що Вам дійсно потрібний гідромасажний бокс, а не, наприклад, ванна із скляною шторкою, або не зв

Ви вирішили встановити собі гідромасажний бокс.

Одразу хочемо звернути Вашу увагу на те, щоб спочатку Ви впевнилися: він Вам дійсно потрібний. Мається на увазі, що Вам дійсно потрібний гідромасажний бокс, а не, наприклад, ванна із скляною шторкою, або не звичайна душова кабіна. Бо якісний гідромасажний бокс коштує приблизно від 1 тис. євро. Все, що можна придбати за 200-300 євро - це не дуже якісні вироби, які здатні в процесі експлуатації додати Вам клопоту.

Важливо передбачити

На відміну від гідромасажного боксу, в процесі ремонту Вам буде значно дешевше обладнати собі душову кабіну і вона буде більш якісною альтернативою (за порівняною ціною). Але, якщо Ви, все-таки, вирішили встановити саме бокс, Вам потрібно звернути увагу на:

  1. Редуктори на воду – зазвичай, в технічній документації гідромасажного боксу вказується тиск, який вони витримують. В системі час від часу тиск може бути значно вищий, тому якщо Ви не бажаєте влаштувати великий потоп (звісно, затопивши при цьому сусідів), Вам потрібно обмежити тиск, який максимально може бути поданий на бокс.
  2. Висоту піддону гідромасажного боксу - часто висота піддону боксу така, що важко вмістити сифон зливу під дном, а ті сифони, які йдуть в комплекті - дуже часто, скажімо так, випадкової якості. Тому Вам потрібно впевнитися в тому, що існує технічна можливість встановити якісний сифон. Якщо він буде встановлений неякісно або неправильно, то в майбутньому можливі проблеми зі стоком води та поява неприємного запаху із каналізаційної мережі. Існує вірогідність, що в крайньому випадку під боксом можливо буде зробити заглиблення, але це можливо лише за умови, що там, по-перше, немає теплого полу і, по-друге, зробити його дозволяє розташування каналізаційного стояка.

В момент придбання

Також в момент придбання боксу обов’язково (!) перевірте, щоб в наявності була інструкція зі зборки. І пам’ятайте, що неякісна та не професійна збірка такого обладнання може тягнути за собою суттєві матеріальні збитки, пов’язані з нанесенням збитків ще і третім особам (вашим сусідам). Тому обирайте:

  1. якісне обладнання;
  2. надійного і відповідального інсталятора.
Дмитро Пасічник
засновник групи компаній «Техпідтримка»
0
0
0