Команда DOMER відновлює роботу у Києві, Львові, Ужгороді, Івано-Франківську, Луцьку, Рівному, Тернополі, Хмельницькому та Чернівцях 🛠️. Разом з Вами підтримуємо ЗСУ , перераховуючи 10% від кожного Вашого замовлення у фонд «Повернись живим».
Якщо у Вас вдома підтікає змішувач, то це дуже легко виправляється. Змішувачі бувають, звісно, різні, але сьогодні ми напишемо про найбільш поширені. Зараз в більшості осель використовуються картриджні змішувачі. Це ті самі змішувачі, до яких ми всі вже з

Якщо у Вас вдома підтікає змішувач, то це дуже легко виправляється. Змішувачі бувають, звісно, різні, але сьогодні ми напишемо про найбільш поширені.

Зараз в більшості осель використовуються картриджні змішувачі. Це ті самі змішувачі, до яких ми всі вже звикли - з одним ричагом. От про них далі і піде мова. Вони в нас з’явилися на заміну змішувачам з окремими кранами на гарячу та холодну воду. Конструкція таких змішувачів зручна для використання та довговічна за умови, якщо змішувач якісний і якщо не нехтувати наступними порадами:

  1. Обов’язково ставте фільтри на вхідну магістраль. Це дозволить Вашому змішувачу працювати довго і якісно, тому що основна причина виходу картриджів з ладу - це пісок у водпровідній воді.
  2. Знайте модель свого змішувача, бо якщо Ви не знаєте, то Вам доведеться розбирати змішувач, виймати картридж і з картриджем в руці їхати до найближчого магазину для того, щоб придбати такий самий. Натомість, якщо Вам відома модель Вашого змішувача, Вам лише потрібно подивитись, який картридж до нього йде і придбати в будь-який зручний час саме такий картридж для свого змішувача.
  3. Коли будете купувати картридж, купуйте керамічний і якісний, бо розбіг цін (а, відповідно, і якості) дуже великий. Картридж можна купити по ціні від 40 до 1300 грн.
  4. Коли Ви розберете змішувач і перед тим, як зібрати його вже з новим картриджем, ретельно очистіть змішувач всередині, використовуючи засоби для чищення.

Ну, або, викликайте Domer – назвіть нам модель змішувача (надішліть фото) і ми в рамках послуги «Domer на годину» замінимо Вам картридж. Навіть якщо буде лише тільки фото, ми матимемо із собою кілька варіантів картриджів і ми на 95% впевнені, що підберемо потрібний саме для Вашого змішувача.

Корисна інфа:

Параметри картриджів:

  • Діаметр картриджа: 25 (мм), 28 (мм), 32 (мм), 35 (мм), 38 (мм), 40 (мм), 46 (мм), 47 (мм)
  • Висота картриджа: 30 (мм), 38 (мм), 45 (мм), 50 (мм), 58 (мм), 64 (мм), 70 (мм)

Також картриджі відрізняються матеріалом (пластикові, керамічні - бувають часто, метал - рідше).

Типорозміри картриджів стандартизовані для кожної моделі змішувача.

Для вмивальника, раковини і душу найбільш розповсюджені: 28, 32, 35 мм.

Для ванної: 40,46 мм.

*Ціни коливаються в широкому діапазоні - від 40 до 1300 грн.

Дмитро Пасічник
засновник групи компаній «Техпідтримка»
0
0
0