Команда DOMER відновлює роботу у Києві, Львові, Ужгороді, Івано-Франківську, Луцьку, Рівному, Тернополі, Хмельницькому та Чернівцях 🛠️. Разом з Вами підтримуємо ЗСУ , перераховуючи 10% від кожного Вашого замовлення у фонд «Повернись живим».
Засмічення каналізації – доволі розповсюджена проблема, яка може виникнути у квартирі чи у приватному будинку, особливо, якщо Ви не користуєтесь спеціалізованими приладами, які змільчують побутові відходи (в першу чергу це стосується кухонних мийок). Спеціал

Засмічення каналізації – доволі розповсюджена проблема, яка може виникнути у квартирі чи у приватному будинку, особливо, якщо Ви не користуєтесь спеціалізованими приладами, які змільчують побутові відходи (в першу чергу це стосується кухонних мийок). Спеціалісти Domer завжди раді допомогти, але в багатьох випадках проблему можливо діагностувати на ранніх стадіях та вирішити самотужки.

Перші ознаки

Першими провісниками майбутнього засмічення стають повільний злив води та неприємний запах із зливного отвору (в кухні чи у ванній кімнаті). При наявності цих ознак Ви можете скористатися хімічними сумішами, які в широкому асортименті представлені у будь-якому магазині побутової хімії. Зверніть увагу, що пластикові труби, частіше за все, не можна прочищати будь-яким складом, тому уважно вивчіть етикетку засобу або зверніться за допомогою до консультанта у магазині. Обрану суміш слід використовувати у суворій відповідності з інструкцією та із застосуванням засобів особистого захисту.

Що можна зробити самостійно

Якщо кухонна раковина або вмивальник засмітилися так сильно, що вода не зливається, то, скоріш за все, причина криється у сифоні, який встановлений під ними. Аби дізнатися напевно - обережно відкрутіть нижню частину сифону, попередньо підставивши під нього таз або відро, видаліть скупчення сміття із відстійника та промийте його гарячою водою, після чого прикрутіть на місце. Відкрийте воду і поспостерігайте, чи гарно зливається вода.

Боротьбу з засміченням ванни теж треба розпочинати з сифону, якщо до нього є зручний доступ. Якщо ж зняти сифон власноруч не виходить, на допомогу може прийти старий добрий вантуз, який допоможе у боротьбі з засміченням, якщо воно утворилося недалеко від зливного отвору. Перекрийте зливний отвір чашею вантузу, наберіть трохи води у ванну та зробіть 15-20 зворотньо-поступальних рухів. Якщо набрана вода після цього зливається швидко – Ви досягли потрібного результату.

У випадку, коли вищезгадані способи не спрацьовують – викликайте Domer. Ми швидко діагностуємо засмічення будь-якої важкості і, в залежності від необхідного способу дій, проведемо чистку механічним або гідродинамічним методом.

Олександр Комаров
директор ТОВ «Домер-Сервіс»
0
0
0