Команда DOMER відновлює роботу у Києві, Львові, Ужгороді, Івано-Франківську, Луцьку, Рівному, Тернополі, Хмельницькому та Чернівцях 🛠️. Разом з Вами підтримуємо ЗСУ , перераховуючи 10% від кожного Вашого замовлення у фонд «Повернись живим».
Ні, для базової чистки кондиціонера не потрібно демонтувати зовнішній чи внутрішній блоки. Чистка блоків кондиціонера проводиться за допомогою випарювача, миття кондиціонера - після зняття майстром Domer захисних кришок на зовнішньому та внутрішньому блоках ко

Ні, для базової чистки кондиціонера не потрібно демонтувати зовнішній чи внутрішній блоки. Чистка блоків кондиціонера проводиться за допомогою випарювача, миття кондиціонера - після зняття майстром Domer захисних кришок на зовнішньому та внутрішньому блоках кондиціонера.


Повернутися до послуги:

Коментарі

Напишіть коментар
Увійти за допомогою
Надіслати як гість
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.
 • Коментар буде опублікований після перевірки адміністратором.
  Кирилл
  Для висоток можуть і альпіністи знадобитися.
  • Коментар буде опублікований після перевірки адміністратором.
   Domer Service
   @Кирилл Ми зможемо провести чистку зовнішнього блоку кондиціонера кількома шляхами: за допомогою доступу з вікна, промислових альпіністів чи автовежі. З практики, кондиціонери встановлюються для належного доступу до них з вікна, тому альпіністи в більшості випадків не знадобляться.
0
0
0