Команда DOMER відновлює роботу у Києві, Львові, Ужгороді, Івано-Франківську, Луцьку, Рівному, Тернополі, Хмельницькому та Чернівцях 🛠️. Разом з Вами підтримуємо ЗСУ , перераховуючи 10% від кожного Вашого замовлення у фонд «Повернись живим».

Обирайте монтаж двополюсного автомата майстром Domer. Швидке та якісне виконання електротехнічних робіт спеціалістом. І Ваша електрика точно буде під надійним захистом.

Обирайте монтаж двополюсного автомата майстром Domer. Швидке та якісне виконання електротехнічних робіт спеціалістом. І Ваша електрика точно буде під надійним захистом.

Довідкова вартість * - 200 грн.

Що будемо робити?

Майстер Domer встановить автомат в електрощит та підключить його до розподільної мережі. На деякий час доведеться відключити світло в приміщенні.

Роботи займуть близько 30 хвилин.

Майстер зможе прибути на об'єкт протягом 1 доби **.

Domer виконає наступні роботи:

Монтаж автомата (двополюсного)
1 шт.

* Мінімальний обсяг замовлення послуг - 499 грн.

** Час прибуття майстра на об'єкт є орієнтовним і залежить від терміновості завдання, потреби в матеріалах, щільності робочого графіку.


Послуга доступна у таких категоріях додатка Domer:

Електричний автомат – пристрій для захисту електромережі кожного приміщення або окремого електроприладу. Автомат оснащений функцією відключення живлення в автоматичному режимі у разі виникнення коротких замикань чи перевантажень. Автомат захищає будь-яке приміщення від пожеж, ударів людини струмом та несправностей електропроводки.

Автомати класифікують залежно від кількості ампер.

Автомати на 4500 ампер монтують у житловому фонді старих будинків. Вони запобігають несправності силових ліній.

Автомати на 6000 ампер використовують для запобігання аваріям при замиканні в мережі будинків у новобудовах.

Автомати на 10000 ампер застосовуються у промисловості за великих потужностей енергоспоживання.

Монтаж двополюсного автомата використовується для повного від'єднання від електричної мережі. Це особливо корисно при будь-яких аваріях на мережі або монтаж техніки в приміщенні.

Двополюсні електричні автомати використовують, коли потрібна наявність окремого вимикача для пристрою, що працює від мережі 220 вольтів. Духову шафу, плиту, кондиціонер та іншу техніку, яка споживає велику кількість електроенергії, Ви можете під'єднати окремо до кожного вимикача на автоматі.

Установка двополюсного автомата, зазвичай, виконується на вході до приміщення для зручності доступу до нього.

Дізнайтесь вартість монтажу двополюсного автомата – створюйте завдання у нашому мобільному додатку Domer.

0
0
0
Неверный ввод