Електричний автомат - прилад, призначений для включення та проведення струму в електричному ланцюзі у звичайних умовах та відключення струму від ланцюга в разі виникнення надзвичайних ситуацій - перевищення заданого струму чи напруги, короткого замикання тощо.

Електричний автомат - прилад, призначений для включення та проведення струму в електричному ланцюзі у звичайних умовах та відключення струму від ланцюга в разі виникнення надзвичайних ситуацій - перевищення заданого струму чи напруги, короткого замикання тощо. Простими словами, електричний автомат потрібен для того, щоб жоден з електроприладів у Вашій оселі не вийшов з ладу при перебоях електропостачання.

Основна відмінність двополюсних диференційних автоматів від однополюсних полягає в тому, що перші відповідають за працездатність двох ліній та при значному перевищенні граничних показників вимикають кожну з них. Однополюсні, що випливає з назви, дозволяють захистити тільки одну лінію.


Повернутися до послуги:

Коментарі

Напишіть коментар
Увійти за допомогою
Надіслати як гість
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.
  • Коментар буде опублікований після перевірки адміністратором.
    Павел Броварный
    Щоб жоден з електроприладів не постраждав потрібен стабилізатор напруги, бо при перепадах у допустимих межах автомат не відключає подачу напруги в той час, як прилади виходять з ладу.
0
0
0