Команда DOMER відновлює роботу у Києві, Львові, Ужгороді, Івано-Франківську, Луцьку, Рівному, Тернополі, Хмельницькому та Чернівцях 🛠️. Разом з Вами підтримуємо ЗСУ , перераховуючи 10% від кожного Вашого замовлення у фонд «Повернись живим».

Тільки переїхали та чекаєте гостей? Чи Вам просто набрид звук старого дзвінка? Замовте підключення дзвінка за кілька дотиків в мобільному додатку Domer!

Тільки переїхали та чекаєте гостей? Чи Вам просто набрид звук старого дзвінка? Замовте підключення дзвінка за кілька дотиків в мобільному додатку Domer!

Довідкова вартість * - 300 грн.

Що будемо робити?

Майстер Domer встановить дзвінок і кнопку дзвінка та підключить їх до проводки. На деякий час доведеться відключити світло в приміщенні.

Роботи займуть близько 40 хвилин.

Майстер зможе прибути на об'єкт протягом 1 доби **.

Domer виконає наступні роботи:

Монтаж дзвінка
1 шт.
Монтаж кнопки дзвінка
1 шт.
Підключення електричної точки
1 шт.

* Мінімальний обсяг замовлення послуг - 499 грн.

** Час прибуття майстра на об'єкт є орієнтовним і залежить від терміновості завдання, потреби в матеріалах, щільності робочого графіку.


Послуга доступна у таких категоріях додатка Domer:

Дверний дзвінок – стандартна опція у будь-якій квартирі незалежно від віку будинку.

Навіть якщо Ви не чекаєте гостей – звук дверного дзвінка завжди принесе менше стресу, ніж стукіт у двері. Кур'єри, поштові, комунальні служби, сусіди – хтось із них раптово захоче навідатися до Вас без запрошення. Тому, якщо думаєте, що дзвінок навряд чи стане Вам у пригоді – дарма, адже повторний монтаж дверного дзвінка займе значно більше часу та зусиль.

Яка послідовність монтажу?

Якщо дверний дзвінок бездротовий – необхідно встановити кнопку дзвінка за межею приміщення та динамік у квартирі. Вони можуть як приклеюватися на двосторонній скотч, так і прикручуватися шурупами до поверхні стіни. Правила монтажу, як правило, диктує виробник.

Дротові дзвінки вже вкрай рідко зустрінеш у продажу, але, все ж таки, вони є. Для монтажу дротового дзвінка, крім динаміка та кнопки виклику, необхідно протягнути електричний кабель, що з'єднує пристрої з електромережею. Якщо можливо – кабель монтується у дверний короб. Тоді свердлити стіну не доведеться. Якщо це неможливо – без скрізної дірки у стіні біля вхідних дверей не обійтися. Звісно, варіанти монтажу кабелю завжди різні, тому для точної оцінки ситуації рекомендуємо викликати майстра Domer.

Дізнайтеся вартість встановлення дверного дзвінка за кілька кліків у нашому мобільному додатку.

0
0
0
Неверный ввод

Поширені запитання