Команда DOMER відновлює роботу у Києві, Львові, Ужгороді, Івано-Франківську, Луцьку, Рівному, Тернополі, Хмельницькому та Чернівцях 🛠️. Разом з Вами підтримуємо ЗСУ , перераховуючи 10% від кожного Вашого замовлення у фонд «Повернись живим».
Вибір дверного дзвінка напряму залежить від особистих вподобань клієнта та сфери його застосування. Якщо Ви мешкаєте в великому будинку - оберіть електромеханічний дзвінок, щоб його було найліпше чутно. Який функціонал дзвінка Вам потрібен? Вибір мелодій

Вибір дверного дзвінка напряму залежить від особистих вподобань клієнта та сфери його застосування.

 1. Якщо Ви мешкаєте в великому будинку - оберіть електромеханічний дзвінок, щоб його було найліпше чутно.
 2. Який функціонал дзвінка Вам потрібен? Вибір мелодій, датчик руху у дверному дзвінку коштуватиме дорожче за звичайний дзвінок. Тому подумайте, чи потрібні Вам ці функції.
 3. Для встановлення дзвінка на вулиці обирайте варіант, що витримуватиме спеку влітку, холод взимку та дощ в похмуру погоду.
 4. Зверніть увагу й на те, що деякі моделі дзвінків потребують підключення до електропостачання. На це слід зважати, коли ремонт вже завершено, а необхідність свердлення нових дірок залишається.
 5. І, звичайно, послухайте дзвінок перед його придбанням. Якщо виявиться, що його звук Вас дратує, варіантів залишиться два: змиритися з цим чи придбати новий дзвінок.

Повернутися до послуги:

Коментарі

Напишіть коментар
Увійти за допомогою
Надіслати як гість
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.
 • Коментар буде опублікований після перевірки адміністратором.
  Антон Харченко
  Від попередніх власників квартири залишився дуже противний дзвінок, який дратує мене і дружину. Сьогодні купили новий приємний. Скільки часу знадобиться для монтажу дзвінка?
 • Коментар буде опублікований після перевірки адміністратором.
  Валентин
  А у мене дзвінка немає - хто хоче подзвонить, а так нікого іншого не чекаю)
0
0
0