Команда DOMER відновлює роботу у Києві, Львові, Ужгороді, Івано-Франківську, Луцьку, Рівному, Тернополі, Хмельницькому та Чернівцях 🛠️. Разом з Вами підтримуємо ЗСУ , перераховуючи 10% від кожного Вашого замовлення у фонд «Повернись живим».

Вибір дверного дзвінка напряму залежить від особистих вподобань клієнта та сфери його застосування.

 1. Якщо Ви мешкаєте в великому будинку - оберіть електромеханічний дзвінок, щоб його було найліпше чутно.
 2. Який функціонал дзвінка Вам потрібен? Вибір мелодій, датчик руху у дверному дзвінку коштуватиме дорожче за звичайний дзвінок. Тому подумайте, чи потрібні Вам ці функції.
 3. Для встановлення дзвінка на вулиці обирайте варіант, що витримуватиме спеку влітку, холод взимку та дощ в похмуру погоду.
 4. Зверніть увагу й на те, що деякі моделі дзвінків потребують підключення до електропостачання. На це слід зважати, коли ремонт вже завершено, а необхідність свердлення нових дірок залишається.
 5. І, звичайно, послухайте дзвінок перед його придбанням. Якщо виявиться, що його звук Вас дратує, варіантів залишиться два: змиритися з цим чи придбати новий дзвінок.

Повернутися до послуги:

Коментарі

Напишіть коментар
Увійти за допомогою
Надіслати як гість
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.
 • Коментар буде опублікований після перевірки адміністратором.
  Від попередніх власників квартири залишився дуже противний дзвінок, який дратує мене і дружину. Сьогодні купили новий приємний. Скільки часу знадобиться для монтажу дзвінка?
  • Коментар буде опублікований після перевірки адміністратором.
   В середньому, монтаж дзвінка займає близько 40 хвилин. Та все, звісно, залежить від його типу, розташування та інших параметрів. Для більш детальної консультації залишайте завдання в нашому мобільному додатку. 
 • Коментар буде опублікований після перевірки адміністратором.
  Валентин
  А у мене дзвінка немає - хто хоче подзвонить, а так нікого іншого не чекаю)
0
0
0