Встановити гідромасажний бокс чи замовити його підключення можна в мобільному додатку Domer. Виконаємо монтаж та герметизацію – лише оберіть потрібну Вам модель.

Встановити гідромасажний бокс чи замовити його підключення можна в мобільному додатку Domer. Виконаємо монтаж та герметизацію – лише оберіть потрібну Вам модель.

Довідкова вартість * - 2670 грн.

Що будемо робити?

Майстер Domer збере гідромасажний бокс згідно інструкції, змонтує сифон і підключить його до водопостачання, каналізації та електромережі.

Роботи займуть близько 3,5 годин.

Майстер зможе прибути на об'єкт протягом 1 доби **.

Domer виконає наступні роботи:

Монтаж гідромасажного боксу
1 шт.
Монтаж сифона для душової кабіни
1 шт.
Підключення зливу до каналізації
1 шт.
Підключення електричної точки
1 шт.
Монтаж підвідного шланга
2 шт.

* Мінімальний обсяг замовлення послуг - 499 грн.

** Час прибуття майстра на об'єкт є орієнтовним і залежить від терміновості завдання, потреби в матеріалах, щільності робочого графіку.


Послуга доступна у таких категоріях додатка Domer:

Вирішили встановити душову кабіну?

Необхідно взяти до уваги всі тонкощі та нюанси, перш ніж приймати остаточне рішення на користь її монтажу.

Перед встановленням до кабіни необхідно підвести комунікації водопостачання, водовідведення та електропостачання (якщо в кабіні є електричні елементи).

Віддалене розташування комунікацій принесе чимало клопоту та витрат.

Вентиляція – обов'язкова деталь при монтажі кабіни. Душову найкраще встановлювати якомога ближче до вентиляції для гарної циркуляції повітря у ванній кімнаті.

Стіни та підлога у ванні повинні бути ідеально рівними – це вимагає більшість виробників гідромасажних кабін. Нерівна підлога та стіни порушать геометрію піддону душової кабіни, що погіршить роботу зливу. Варто подбати й про збирання складання душової. Збирання душової кабіни – найвідповідальніший етап при монтажі.

Дізнайтесь вартість установки гідромасажної кабіни в мобільному додатку Domer всього за кілька кліків. Виконаємо всі роботи зі встановлення чи обслуговування сантехніки.

0
0
0
Подзвоніть нам
Напишіть нам