Команда DOMER відновлює роботу у Києві, Львові, Ужгороді, Івано-Франківську, Луцьку, Рівному, Тернополі, Хмельницькому та Чернівцях 🛠️. Разом з Вами підтримуємо ЗСУ , перераховуючи 10% від кожного Вашого замовлення у фонд «Повернись живим».
Найголовніше, на що рекомендуємо звернути увагу при виборі гідромасажного боксу для дому - якість піддону. Він має бути виготовлений з армованого акрилу, мати товщину 4-5 мм та бути достатньо жорстким. Окрім цього, рекомендуємо звернути увагу на якість скла та

Найголовніше, на що рекомендуємо звернути увагу при виборі гідромасажного боксу для дому - якість піддону. Він має бути виготовлений з армованого акрилу, мати товщину 4-5 мм та бути достатньо жорстким. Окрім цього, рекомендуємо звернути увагу на якість скла та обробку кутів і з'єднань боксу. Також особливу увагу слід звернути на виробника та наявність додаткових опцій в боксі - електронні пристрої, панелі тощо - адже це все впливає на термін експлуатації масажного боксу та необхідність його ремонту чи обслуговування.


Повернутися до послуги:

Коментарі

Напишіть коментар
Увійти за допомогою
Надіслати як гість
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.
0
0
0