Команда DOMER відновлює роботу у Києві, Львові, Ужгороді, Івано-Франківську, Луцьку, Рівному, Тернополі, Хмельницькому та Чернівцях 🛠️. Разом з Вами підтримуємо ЗСУ , перераховуючи 10% від кожного Вашого замовлення у фонд «Повернись живим».

Повісити картину чи фотографію тепер простіше простого разом з Domer. Замовляйте монтаж картини в нашому мобільному додатку – подаруйте собі та своїй оселі більше барв.

Повісити картину чи фотографію тепер простіше простого разом з Domer. Замовляйте монтаж картини в нашому мобільному додатку – подаруйте собі та своїй оселі більше барв.

Довідкова вартість * - 275 грн.

Що будемо робити?

Майстер Domer повісить картину.

Роботи займуть близько 20 хвилин.

Майстер зможе прибути на об'єкт протягом 1 доби **

Domer виконає наступні роботи:

Свердління отвору в камені, бетоні (ДУ 10-20 мм)
1 шт.
Монтаж картини
1 шт.

* Мінімальний обсяг замовлення послуг - 499 грн.

** Час прибуття майстра на об'єкт є орієнтовним і залежить від терміновості завдання, потреби в матеріалах, щільності робочого графіку.


Послуга доступна у таких категоріях додатка Domer:

Порожня стіна виглядає нудно та незатишно. Чому б не прикрасити її фотографіями, картинами чи плакатами? Для багатьох таке завдання, як монтаж картини, не завдасть особливого клопоту. Закріпити картину за допомогою цвяха або шурупа насправді процес, виконання якого не займе більше пів години. Але коли стоїть завдання не пошкодити оздоблення стіни при монтажі картини – без домашнього майстра Вам не обійтися.

Існують різні способи кріплення картин. В основному, це роблять за допомогою шурупів, дюбелів, загартованих цвяхів.

Існують варіанти монтажу без пошкодження стіни – за допомогою двостороннього скотчу, спеціальних гачків-паучків, шпильок, рідких цвяхів.

Молдинг теж досить поширений варіант для масивних картин. Використовується він, щоправда, переважно, у картинних галереях чи приміщеннях з великою кількістю вільного місця.

Молдинг часто монтується в стелю, що надає картинам кращої стійкості та надійності.

Дізнатись вартість монтажу картини Ви можете у мобільному додатку Domer всього за кілька кліків. Створіть завдання, опишіть його та очікуйте на майстра.

Виконаємо всі дрібні ремонтні роботи у Вашому домі чи комерційному приміщенні.

0
0
0
Неверный ввод