Команда DOMER відновлює роботу у Києві, Львові, Ужгороді, Івано-Франківську, Луцьку, Рівному, Тернополі, Хмельницькому та Чернівцях 🛠️. Разом з Вами підтримуємо ЗСУ , перераховуючи 10% від кожного Вашого замовлення у фонд «Повернись живим».
Картини можуть монтуватися майже на будь-які поверхні - бетон, цеглу, тощо. Різницею у монтажі картин на різні поверхні є різні варіації кріплення, що при цьому застосовуються та різні розміри шурупів і дюбелів. Повернутися до послуги: Монтаж картини

Картини можуть монтуватися майже на будь-які поверхні - бетон, цеглу, тощо. Різницею у монтажі картин на різні поверхні є різні варіації кріплення, що при цьому застосовуються та різні розміри шурупів і дюбелів.


Повернутися до послуги:

Коментарі

Напишіть коментар
Увійти за допомогою
Надіслати як гість
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.
 • Коментар буде опублікований після перевірки адміністратором.
  Владислав Колесник
  Нам необхідно встановити підвісну систему для картин як галереях. Ви таке робите?Нам необхідно встановити підвісну систему для картин як галереях. Ви таке робите?
  • Коментар буде опублікований після перевірки адміністратором.
   Domer Service
   @Владислав Колесник Так, звісно, ми зможемо провести монтаж підвісної системи для картин. Її монтаж може проводитися як на стіну, так і на стелю, в залежності від їх матеріалу. 
0
0
0