Команда DOMER відновлює роботу у Києві, Львові, Ужгороді, Івано-Франківську, Луцьку, Рівному, Тернополі, Хмельницькому та Чернівцях 🛠️. Разом з Вами підтримуємо ЗСУ , перераховуючи 10% від кожного Вашого замовлення у фонд «Повернись живим».
Зовнішній блок кондиціонера монтується на міцну перегородку балкона чи зовнішню стіну. Вона має витримувати 10-60 кг в залежності від потужності системи та типу кондиціонеру. Кронштейни для зовнішнього блоку мають кріпитися безпосередньо до стіни, а не до утеп

Зовнішній блок кондиціонера монтується на міцну перегородку балкона чи зовнішню стіну. Вона має витримувати 10-60 кг в залежності від потужності системи та типу кондиціонеру. Кронштейни для зовнішнього блоку мають кріпитися безпосередньо до стіни, а не до утеплювача, пінопласту чи будівельної вати.

Не рекомендуємо Вам проводити монтаж кондиціонера на стіну з газоблоку, оскільки така поверхня є досить крихкою. Якщо інших варіантів немає - необхідно застосовувати спеціальні демпфіруючи ущільнювачі.

Внутрішній блок кондиціонера, так само як і зовнішній, має монтуватися на тверду поверхню стін. Не рекомендуємо проводити монтаж кондиціонера на ГКЛ без додаткового закріплення, оскільки ГКЛ не надасть кондиціонеру достатньої опори та може не витримати його ваги.


Повернутися до послуги:

Коментарі

Напишіть коментар
Увійти за допомогою
Надіслати як гість
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.
 • Коментар буде опублікований після перевірки адміністратором.
  Андрей
  А якщо на стіні гіпсова цегла, на неї змонтувати без проблем зможете?
  • Коментар буде опублікований після перевірки адміністратором.
   Domer Service
   @Андрей Так, ми зможемо провести монтаж кондиціонера на гіпсову стіну. Спеціалісти Domer, зважаючи на матеріал стіни та конкретну ситуацію, дадуть Вам рекомендацію - чи потрібно демонтувати цеглу для належного прилягання кондиціонера до стіни. Для більш детальної консультації радимо Вам залишити завдання в нашому мобільному додатку.
0
0
0