Команда DOMER відновлює роботу у Києві, Львові, Ужгороді, Івано-Франківську, Луцьку, Рівному, Тернополі, Хмельницькому та Чернівцях 🛠️. Разом з Вами підтримуємо ЗСУ , перераховуючи 10% від кожного Вашого замовлення у фонд «Повернись живим».

Якщо влітку в приміщення спекотно, а взимку холодно – Вас врятує монтаж кондиціонера. Замовляйте встановлення в додатку Domer і Вам не буде страшний ні мороз, ні спека.

Якщо влітку в приміщення спекотно, а взимку холодно – Вас врятує монтаж кондиціонера. Замовляйте встановлення в додатку Domer і Вам не буде страшний ні мороз, ні спека.

Довідкова вартість * - 2310 грн.

Що будемо робити?

Майстер Domer виконає встановлення зовнішнього і внутрішнього блоків, прокладе фреономагістраль і дренажну трасу, виконає вакуумування системи.

Роботи займуть близько 5 годин.

Майстер зможе прибути на об'єкт протягом 1 тижня **.

Domer виконає наступні роботи:

Монтаж опор зовнішнього блоку кондиціонера
1 шт.
Монтаж зовнішнього блоку кондиціонера
1 шт.
Монтаж внутрішнього блоку кондиціонера на стіну
1 шт.
Монтаж фреонової магістралі
1 пог. м
Монтаж дренажної траси
1 пог. м
Вакуумування системи кондиціонера
1 шт.

* Мінімальний обсяг замовлення послуг - 499 грн.

** Час прибуття майстра на об'єкт є орієнтовним і залежить від терміновості завдання, потреби в матеріалах, щільності робочого графіку.


Послуга доступна у таких категоріях додатка Domer:

Дедалі більше людей встановлює вдома кондиціонери. Погодьтеся – приємно в спекотний літній день прийти додому, увімкнути кондиціонер і насолоджуватися такою бажаною прохолодою. Або в зимову холоднечу зайти в будинок, де заздалегідь було включено прилад.

Тому якщо все ще наважуєтеся на монтаж кондиціонера вдома – можна сміливо визначатися на користь встановлення такого важливого пристрою.

Основний тип кондиціонерів – спліт-система. Це комплект із зовнішнього та внутрішнього блоків кондиціонера. Внутрішній монтується на стіну у приміщенні, зовнішній – на стіну будинку на вулиці. Послідовність встановлення кондиціонера залежить від настінного покриття.

Оскільки для роботи пристрою потрібен злив води – пробивається наскрізна діра у стіні для виведення зливу. Тому бажано виконувати монтаж кондиціонера під час оздоблювальних робіт у приміщенні – так Ви зможете максимально замаскувати його комунікації.

Кондиціонер – пристрій, що вимагає для роботи досить багато енергії, тому рекомендуємо Вам під'єднати його до окремого автомата на електричному щитку. З автоматом у разі збоїв електрика у житло не постраждає.

Дізнатися про вартість установки кондиціонера Ви можете в мобільному додатку Domer, подавши завдання в кілька кліків.

Обслуговування кондиціонера від установки до заміни фреону – весь спектр робіт в одному зручному місці – мобільному додатку.

0
0
0
Неверный ввод