Зазвичай, на більшості кондиціонерів вказано, на яку площу охолодження приміщення вони розраховані. Та це досить приблизні цифри, а швидкість та якість охолодження кондиціонером Вашої оселі залежить від багатьох факторів, серед яких і температура на вулиці, пр

Зазвичай, на більшості кондиціонерів вказано, на яку площу охолодження приміщення вони розраховані. Та це досить приблизні цифри, а швидкість та якість охолодження кондиціонером Вашої оселі залежить від багатьох факторів, серед яких і температура на вулиці, при якій використовується кондиціонер, і кількість увімкнених електроприладів, які виробляють тепло, й кількість проживаючих у квартирі чи будинку осіб.

Саме тому важливо вираховувати необхідну потужність кондиціонера за допомогою формули:

Q = Q1 + Q2 + Q3

Де Q- надходження тепла від підлоги, стелі і стін. Обчислюється множенням площі кімнати (S) на висоту стель (h) і коефіцієнт (k), а потім ділення отриманого числа на 1000.

Q1 для помірно освітленої кімнати дорівнює 30 Вт, для середньоосвітленої - 35 Вт і для яскраво освітленої - 40 Вт.

Q2 - коефіцієнт тепла, яке виділяється людиною. Він залежить від того, якого роду заняття проводяться в приміщенні. Наприклад, Q2 при нерухомості дорівнює 0.1 кВт, при легкій сидячій роботі або русі 0.13 кВт, при середньому фізичному навантаженні 0.2 кВт, при важкій фізичній роботі - 0.44 кВт.

Q3 визначається складанням теплових показників роботи кожного приладу, який працює в приміщенні. Від стаціонарного комп'ютера надходить 0,3 кВт тепла, телевізор гріє кімнату на 0,2 кВт, решта приладів виділяють 30% своєї максимальної потужності споживання.

Підсумкова потужність кондиціонера повинна знаходитися в нормативно встановленому Q-діапазоні (між -5% - +15% потужності Q, отриманої при розрахунках).

Такий розрахунок дозволяє визначити, який кондиціонуючий пристрій обрати для квартири, офісу, приватного будинку.


Повернутися до послуги:

Коментарі

Напишіть коментар
Увійти за допомогою
Надіслати як гість
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

0
0
0