Встановлення витяжки на кухні допоможе уникнути розповсюдження запахів приготування їжі. Замовляйте монтаж витяжки в Domer та будьте впевнені в якості робіт.

Встановлення витяжки на кухні допоможе уникнути розповсюдження запахів приготування їжі. Замовляйте монтаж витяжки в Domer та будьте впевнені в якості робіт.

Довідкова вартість * - 670 грн.

Що будемо робити?

Майстер Domer змонтує витяжку і повітропровід, підключить до електромережі.

Роботи займуть близько 1 години.

Майстер зможе прибути на об'єкт протягом 2 діб **.

Domer виконає наступні роботи:

Монтаж кухонної витяжки
1 шт.
Монтаж повітропровода витяжки
3 пог. м
Підключення електричної точки
1 шт.

* Мінімальний обсяг замовлення послуг - 499 грн.

** Час прибуття майстра на об'єкт є орієнтовним і залежить від терміновості завдання, потреби в матеріалах, щільності робочого графіку.


Послуга доступна у таких категоріях додатка Domer:

Витяжка та вентиляція – найважливіша частина будь-якої квартири чи будинку. Для більшості витяжка – пристрій, який стандартно повинен знаходитися на кухні. І це й справді обов'язкова її частина.

Витяжка прибирає дим і запахи при приготуванні їжі, не дає їм поширюватися по всьому житлу.

Саме тому монтаж витяжки та правильне її обслуговування – гарантія того, що повітря у Вашому домі не буде спертим, а приготування їжі буде комфортним.

Установка витяжки відрізняється залежно від її конструкції. Думаємо, якщо шукайте майстра для монтажу – Ви вже обрали потрібний пристрій. Багато витяжок встановлюють на стіну за допомогою дюбелів або шурупів (звісно, все відрізняється залежно від матеріалу обробки стін).

Зазвичай, витяжку виводять у готовий отвір вентиляційного каналу, який стандартно присутній у будь-якій квартирі.

Дізнатись вартість монтажу кухонної витяжки Ви можете у мобільному додатку Domer всього за кілька кліків. Виконаємо будь-які роботи зі встановлення домашньої побутової техніки та обслуговування кухні. Чекаємо на Ваші завдання!

0
0
0
Подзвоніть нам
Напишіть нам